RU
Головна
Шоу-біз
Культура
13:19, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Кілька днів тому в російському місті Зеленоград дівчина наклала на себе руки під час прямого ефіру в соціальній мережі Instagram.У цей момент на задньому фоні грала заборонена в РФ пісня групи ЛСП. Після цього група ЛСП вирішила видалити пісню з усіх музичних майданчиків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-аккаунт менеджера групи Дмитра Магадова . Як не сумно про це говорити, ми прийняли рішення видалити трек "Номери" з усіх майданчиків, - написав Магаді. Він додав, що на концертах ЛСП ця пісня, ймовірно, також не звучатиме. Магаді не уточнив причини такого рішення, але запостив посилання на статтю у Вікіпедії про ефект Вертера. Цей ефект названий від імені персонажу роману Йоганна Гете Страждання юного Вертера. Книга, головний герой який у фіналі здійснює самогубство, вийшла у світ в 1774 році. Незабаром після публікації зареєстрували сплеск кількості самогубств, які повторюють смерть Вертера. как ни грустно об этом говорить, мы приняли решение удалить трек со всех площадок. Dmitry Magadov (@magadow) September 19, 2021 Крім відео 17-річної дівчини вранці 19 вересня в соцмережах стало поширюватися відео, на якому молода людина з Краснодару здійснює суїцид під цю ж пісню. Після цього TikTok перестав показувати пісню в результатах пошуку. Замість цього додаток став видавати посилання на сторінку допомоги при суїцидальних думках. Пісню ЛСП заборонили в РФ у 2018 році, оскільки в тексті міститься заклик до суїциду. Після заборони її в соціальній мережі Вконтакте трек піднявся на 3 сходинку в російському чарті iTunes. Пісня увійшла до альбому , який вийшов у 2014 році. Це перша спільна пісня білоруського дуету ЛСП, який створили музикант Олег Савченко і продюсер Роман Сащеко. Після смерті Сащеко у 2017 році Савченко продовжив виступи під вивіскою ЛСП з іншими музикантами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Група "ЛСП" вирішила видалити пісню "Номери" з усіх музичних майданчиків

Читать на русском
Група "ЛСП" вирішила видалити пісню "Номери" з усіх музичних майданчиків

Це сталося після підвищення кількості суїцидів з використанням цієї пісні

Кілька днів тому в російському місті Зеленоград дівчина наклала на себе руки під час прямого ефіру в соціальній мережі Instagram.У цей момент на задньому фоні грала заборонена в РФ пісня групи ЛСП. Після цього група ЛСП вирішила видалити пісню «Номери» з усіх музичних майданчиків.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-аккаунт менеджера групи Дмитра Магадова .

«Як не сумно про це говорити, ми прийняли рішення видалити трек "Номери" з усіх майданчиків», - написав Магаді. Він додав, що на концертах ЛСП ця пісня, ймовірно, також не звучатиме. Магаді не уточнив причини такого рішення, але запостив посилання на статтю у Вікіпедії про ефект Вертера. Цей ефект названий від імені персонажу роману Йоганна Гете «Страждання юного Вертера». Книга, головний герой який у фіналі здійснює самогубство, вийшла у світ в 1774 році. Незабаром після публікації зареєстрували сплеск кількості самогубств, які повторюють смерть Вертера.

 

Крім відео 17-річної дівчини вранці 19 вересня в соцмережах стало поширюватися відео, на якому молода людина з Краснодару здійснює суїцид під цю ж пісню. Після цього TikTok перестав показувати пісню в результатах пошуку. Замість цього додаток став видавати посилання на сторінку допомоги при суїцидальних думках. 

Пісню ЛСП «Номери» заборонили в РФ у 2018 році, оскільки в тексті міститься заклик до суїциду. Після заборони її в соціальній мережі Вконтакте трек піднявся на 3 сходинку в російському чарті iTunes. Пісня «Номери» увійшла до альбому «Йоп», який вийшов у 2014 році. Це перша спільна пісня білоруського дуету ЛСП, який створили музикант Олег «ЛСП» Савченко і продюсер Роман «Англієць» Сащеко. Після смерті Сащеко у 2017 році Савченко продовжив виступи під вивіскою ЛСП з іншими музикантами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.