Головна
Шоу-біз
Культура
12:14, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Це питання муляло мільйони людей зі всього світу, та чіткої відповіді ніхто не давав. До цього моменту. Так, стрімінговий сервіс Netflix офіційно заявив, що другому сезону серіалу "Гра в кальмара" бути. Ні, це не вкид. Коротенький відео-анонс нового сезону Netflix опублікував у себе в Twitter, - повідомляє Інформатор. А в коментарях залишили послання від режисера та сценаріста Хван Дон Хека. "Минулого разу знадобилося 12 років, щоб втілити в життя перший сезон "Ігри в кальмара". Але знадобилося 12 днів, щоб "Гра в кальмара" стала найпопулярнішим серіалом Netfliх. Другий сезон вже близько". Дати прем'єри він не назвав, однак точно відомо, що раніше 2024 року другий сезон ми не побачимо. Маленький спойлер: в новій історії з'явиться головний герой - Сон Кі Хун, і ведучий гри. А ще повернеться чоловік в костюмі, який запрошував учасників у гру. Нагадаємо,"Гра в кальмара" (Squid Game) - південнокорейська драма про ігри на виживання. За перші десять днів після виходу серіал став лідером стрімінгової платформи в 90 країнах (Україна входить в це число), а також очолив рейтинг десяти найбільш популярних шоу в загальносвітовому рейтингу Netflix. Серіал став першим корейським проєктом, якому вдалося домогтися такого успіху. Шоу навіть претендує на звання найуспішнішого проєкту Netflix в історії. Детальніше про сам серіал, жанр та його особливості ми розписали тут.Доречі, Netflix може випустити мобільну гру за мотивами "Гри в кальмара" - про це читайте тут. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Гра в кальмара" повертається: Netflix анонсував другий сезон серіалу

Читать на русском
"Гра в кальмара" повертається: Netflix анонсував другий сезон серіалу

Другому сезону "Гри в кальмара" бути!

Це питання муляло мільйони людей зі всього світу, та чіткої відповіді ніхто не давав. До цього моменту. Так, стрімінговий сервіс Netflix офіційно заявив, що другому сезону серіалу "Гра в кальмара" бути.

 

Ні, це не вкид. Коротенький відео-анонс нового сезону Netflix опублікував у себе в Twitter, - повідомляє Інформатор. А в коментарях залишили послання від режисера та сценаріста Хван Дон Хека. 

"Минулого разу знадобилося 12 років, щоб втілити в життя перший сезон "Ігри в кальмара". Але знадобилося 12 днів, щоб "Гра в кальмара" стала найпопулярнішим серіалом Netfliх. Другий сезон вже близько".

Дати прем'єри він не назвав, однак точно відомо, що раніше 2024 року другий сезон ми не побачимо. Маленький спойлер: в новій історії з'явиться головний герой - Сон Кі Хун, і ведучий гри. А ще повернеться чоловік в костюмі, який запрошував учасників у гру.

Нагадаємо, "Гра в кальмара" (Squid Game) - південнокорейська драма про ігри на виживання. За перші десять днів після виходу серіал став лідером стрімінгової платформи в 90 країнах (Україна входить в це число), а також очолив рейтинг десяти найбільш популярних шоу в загальносвітовому рейтингу Netflix. Серіал став першим корейським проєктом, якому вдалося домогтися такого успіху. Шоу навіть претендує на звання найуспішнішого проєкту Netflix в історії.

Детальніше про сам серіал, жанр та його особливості ми розписали тут. Доречі, Netflix може випустити мобільну гру за мотивами "Гри в кальмара" - про це читайте тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.