“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Компанія сама випадково підтвердила звинувачення
Компанію Google звинуватили в отриманні незаконного прибутку від продажу інсайдерської інформації, а компанії ненароком підтвердила наявність у себе якоїсь «секретної програми» для таких цілей.
Про це повідомляє Wall Street Journal,- передає Інформатор.
Ще наприкінці минулого року генпрокурор Техасу висунув звинувачення компанії Google в порушенні антимонопольного законодавства. Він вважає, що компанія користується своїм становищем на ринку реклами для отримання та продажу інсайдерської інформації.
Тепер ситуація з цією справою прийняла цікавий поворот - компанія практично підтвердила ці звинувачення власноруч. Справа в тому, що вона направила до суду незахищені і невідредаговані дані. В них знайшлася згадка якоїсь програми Project Bernanke, яка по суті була засекречена і допомагала клієнтам компанії вигравати рекламні аукціони.
Суть цієї програми проста - вона аналізує ставки, які робилися учасниками на минулих торгах, і відповідно до отриманих даних коригує ставки на поточних. З огляду на те, що більше 90% великих видавців користуються для продажу і купівлі реклами саме сервісами Google, то програма мала практично необмежений доступ до всієї потрібної інформації для перемоги в аукціоні.
У тих же документах знайшли і згадки якоїсь угоди Google та Facebook, яка також була «секретною». За договором, Google допомагала «ідентифікувати» 80% мобільних користувачів і ще 60% користувачів PC для значного полегшення продажу реклами. Facebook ж зобов'язувалася витрачати деякі суми на купівлю реклами через Google. Точні цифри невідомі.
До слова, офіційні представники Google вже встигли відреагувати на ситуацію. Фактично, вони заявили, що не бачать нічого поганого у використанні Project Bernanke. Вони вважають, що їхня програма, яка по суті мала необмежений доступ до ексклюзивних відомостей, така ж, як і будь-які інші софти для полегшення рекламних угод. Далі розбиратиметься суд.
Нагадаємо, що Google і так вже доведеться розбиратися з ще одним звинуваченням у порушенні закону. Європейська правозахисна організація вважає, що компанія незаконно використовує дані про дії користувачів в мережі .