"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Компанія сама випадково підтвердила звинувачення
Компанію Google звинуватили в отриманні незаконного прибутку від продажу інсайдерської інформації, а компанії ненароком підтвердила наявність у себе якоїсь «секретної програми» для таких цілей.
Про це повідомляє Wall Street Journal,- передає Інформатор.
Ще наприкінці минулого року генпрокурор Техасу висунув звинувачення компанії Google в порушенні антимонопольного законодавства. Він вважає, що компанія користується своїм становищем на ринку реклами для отримання та продажу інсайдерської інформації.
Тепер ситуація з цією справою прийняла цікавий поворот - компанія практично підтвердила ці звинувачення власноруч. Справа в тому, що вона направила до суду незахищені і невідредаговані дані. В них знайшлася згадка якоїсь програми Project Bernanke, яка по суті була засекречена і допомагала клієнтам компанії вигравати рекламні аукціони.
Суть цієї програми проста - вона аналізує ставки, які робилися учасниками на минулих торгах, і відповідно до отриманих даних коригує ставки на поточних. З огляду на те, що більше 90% великих видавців користуються для продажу і купівлі реклами саме сервісами Google, то програма мала практично необмежений доступ до всієї потрібної інформації для перемоги в аукціоні.
У тих же документах знайшли і згадки якоїсь угоди Google та Facebook, яка також була «секретною». За договором, Google допомагала «ідентифікувати» 80% мобільних користувачів і ще 60% користувачів PC для значного полегшення продажу реклами. Facebook ж зобов'язувалася витрачати деякі суми на купівлю реклами через Google. Точні цифри невідомі.
До слова, офіційні представники Google вже встигли відреагувати на ситуацію. Фактично, вони заявили, що не бачать нічого поганого у використанні Project Bernanke. Вони вважають, що їхня програма, яка по суті мала необмежений доступ до ексклюзивних відомостей, така ж, як і будь-які інші софти для полегшення рекламних угод. Далі розбиратиметься суд.
Нагадаємо, що Google і так вже доведеться розбиратися з ще одним звинуваченням у порушенні закону. Європейська правозахисна організація вважає, що компанія незаконно використовує дані про дії користувачів в мережі .