У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
ChatGPT - чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI і здатний працювати в діалоговому режимі, що підтримує запити природними мовами
Компанія Google оголосила, що її новий сервіс штучного інтелекту під назвою Bard запускається для тестувальників, а для решти користувачів стане доступним "в найближчі тижні". Технологія покликана генерувати детальні відповіді на прості запитання. Наприклад, що приготувати на обід або як спланувати свято.
Про це пише Bloomberg. Google випускає Bard на тлі проблем у своєму флагманському пошуковому бізнесі, який є головним джерелом доходів. Раніше компанія Alphabet повідомила, що продажі не виправдали очікувань на тлі спаду цифрової реклами та занепокоєння інвесторів конкуренцією у сфері штучного інтелекту з боку, зокрема, ChatGPT від Open AI.
"Ми об’єднаємо зовнішні відгуки з нашим власним внутрішнім тестуванням, щоб переконатися, що відповіді Bard відповідають високим стандартам якості, безпеки та ґрунтуються на реальній інформації", – зазначив головний виконавчий директор Alphabet Сундар Пічаї.
Bard працюватиме на основі LaMDA – великої мовної моделі, розробленої Google. За словами представника Google, тестувальники, відібрані для раннього доступу, є географічно різноманітною групою людей поза межами компанії, які допоможуть вдосконалити сервіс і зрозуміти, як звичайні користувачі зіткнуться з послугою ШІ в реальному житті. На додаток до запуску Bard, компанія Google дозволить розробникам використовувати її мовні моделі для створення власних додатків та почне відкривати свій API для компаній, розробників і творців наступного місяця.
Минулого тижня Google оголосив про партнерство зі стартапом зі штучного інтелекту Anthropic, який тестує власного чат-бота, щоб конкурувати з ChatGPT. За словами співрозмовника Bloomberg, компанія Google також інвестувала в стартап близько 400 мільйонів доларів. Як пише ВВС, минуло вже два місяці з моменту запуску ChatGPT, чат-бота зі штучним інтелектом. Це зробила OpenAI - дослідницька компанія, серед засновників якої був Ілон Маск. Було чимало побоювань про потенційну загрозу чат-бота для цілої низки робочих місць і для всієї нашої моделі освіти. Наприклад, якщо студенти з його допомогою зможуть писати свої роботи та подавати заявки до університетів. Однак ця технологія все ще перебуває у порівняно зародковому стані. Чат-бот продукує текст, який обмежений контентом з інтернету 2021 року. І він не оновлюється. Чат-бот надає свої відповіді як факти.
Раніше Інформатор писав, що українці частіше за все шукали у Google у 2022 році. Крім того, Google запускає онлайн-курс для підтримки українських стартапів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.