Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Згодом компанія погодилась виправити ситуацію і вже працює над розв'язанням проблеми
Компанія Google зафіксувала на своїх картах розміщення військових систем ЗСУ. Україна у терміновому порядку спробувала зв'язатися з корпорацією аби виправити проблему, але там відмовились реагувати оперативно, посилаючись на вихідні дні. Лише після чималого розголосу над питанням почали працювати, але росіяни все ж встигли скористатися випадково "злитою" інформацією.
Про те, що компанія Google "засвітила" на мапах військові системи Сил оборони України, повідомив очільник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрій Коваленко. Він також підкреслив, що корпорація відмовилась оперативно виправити проблему.
"Уявіть ситуацію. Гугл викладає на картах оновлені знімки, на яких палить розміщення наших військових систем (не буду уточнювати). Ми звертаємось до них, аби швидко це виправити, але ж в них вихідні. Не до цього", - зазначив Коваленко.
Згодом Коваленко повідомив, що після розголосу цієї проблеми корпорація взялась розв'язувати питання. Утім, росіяни встигли використати інформацію та активно розглядають ці карти. На майбутнє у Google пообіцяли оперативніше реагувати на такого роду проблеми.
"Надалі також проговоримо, як розв'язувати будь-які проблеми оперативно", - додав Коваленко.
Раніше Google Maps, який є найпопулярнішим безкоштовним картографічним веб-сервісом, спіймали на брехні та розповсюдженні російських наративів. Міжнародний сервіс не міг визначитись "чий Крим". Якщо заходити через VPN, то півострів Крим був російським, а ось в українській версії він, як і раніше, є частиною нашої країни.
На такій "інформаційній окупації" Google спіймали не вперше. Ще у середині 2023 року сервіс намагався "відкусити" півострів та частину східних областей в України, доєднавши їх до РФ. Але тоді вони швидко виправились. Цього разу помилки стали більш глобальними.
Також сервіс контекстної реклами Google AdSense повністю згорне свою діяльність у РФ. Він відключить облікові записи користувачів із Росії та припинить виплати. Відповідні повідомлення 12 серпня отримали російські видавці та блогери.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.