Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На військовий облік можна буде ставати онлайн
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів, у яких випадках військовозобов'язані жінки їздитимуть на військові збори. За його словами, це відбуватиметься виключно за бажанням.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook Залужного.
Він нагадав, що не йдеться про призов або обов'язкову мобілізацію жінок до армії.
"Ми плануємо запровадити перехідну норму, що стосується зборів (навчань) військовозобов'язаних, а саме: на навчання жінки їздитимуть виключно за бажанням", - повідомив Залужний.
Він також повідомив, що готується такий порядок постановки на військовий облік, який дозволив би це зробити дистанційно та онлайн.
"Протягом наступного року всі процедури будуть відкалібровані таким чином, щоб для наших співгромадянок, чиї спеціальності у переліку для військового обліку, та їхніх роботодавців процес постановки на облік був максимально комфортним", - заявив він.
Головнокомандувач ЗСУ також запевнив, що після взяття на військовий облік жодних змін у житті українських жінок не буде.
"Єдине – Збройні Сили просто знатимуть, які фахівці є в країні і можуть у крайньому випадку приєднатися до оборони держави. Відповідний порядок обліку існував в Україні і раніше, починаючи з 1994 року, хоча майже не працював", - наголосив він.
Нагадаємо, раніше ми розповідали все, що потрібно знати про військовий облік для жінок в Україні: що потрібно робити, кого мобілізують і коли почнуть штрафувати.
Також ми писали, скільки жінок служать в армії України .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .