"Головне, що ми разом": українські військові завершили навчання з британською армією

Читать на русском

Міноборони Великої Британії забезпечило наших бійців зимовим військовим спорядженням

Читать на русском
"Головне, що ми разом": українські військові завершили навчання з британською армією
Ілюстративне фото

Міноборони Великої Британії забезпечило наших бійців зимовим військовим спорядженням

Нещодавно деякі військовослужбовці Збройних сил України завершили своє навчання з британською армією. Окрім навчання, представники Міноборони Великої Британії допомогли нашим бійцям з зимовим спорядженням.

Про це повідомила прес служба Міністерства у своєму Твіттері. Британські військові виклали відео, в якому показали процес забезпечення українських військових необхідними речами. 

“Ми видаємо їм взуття, польову форму. Вони отримують кружки, рюкзаки, носки, спідню білизну, амуніцію, шоломи - такий же стандартний набір, як і у британського солдата" - ділиться своїми враженнями одна із представниць армії Великобританії.

В той же час інший представник відзначив, що з українськими військовими завжди було весело, незважаючи на мовний бар’єр.

“Ми завжди сміялись разом…Не важливо, що ми не знаємо певної мови, головне, що ми разом” - додав він.

Навчання українських військових в Великобританії

29-го січня Міністерство оборони Великої Британії офіційно повідомило про прибуття українських військових до країни. Вони будуть проходити навчання керуванню новими танками Challenger 2. Після цього вони зможуть використати отримані навички для захисту України. 

Наші захисники зможуть отримати всі необхідні знання для того, аби повністю використати можливості нових танків для протистояння росії. Наразі точний термін навчання не уточнюється, але вони мають бути готові до прибуття танків до України. Воно очікується після березня.

Нагадаємо, що українські військові вже розпочали навчання на системах ЗРК Patriot.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.