Танкісти з України прибули до Великої Британії для навчання на танках Challenger 2

Читать на русском

Самі танки очікуються в Україні не раніше березня

Читать на русском
Танкісти з України прибули до Великої Британії для навчання на танках Challenger 2
Танкісти з України прибули до Великої Британії для навчання на танках Challenger 2

Самі танки очікуються в Україні не раніше березня

29-го січня Міністерство оборони Великої Британії офіційно повідомило про прибуття українських військових до країни. Вони будуть проходити навчання керуванню новими танками Challenger 2. Після цього вони зможуть використати отримані навички для захисту України. 

Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерства оборони Великої Британії. Наші військові вже прибули до країни-союзника, де їх зустріли представники місцевої місцевої армії та влади. Поки точно невідомо, коли можна точно очікувати прибуття самих Challenger 2 до України. 

«Українські танкісти прибули до Великої Британії для початку підготовки до продовження боротьби з Росією. Велика Британія надасть Україні танки Challenger 2 разом з іншими країнами-партнерами, демонструючи міцність підтримки України на міжнародному рівні», – зазначили у відомстві Британії.

Наші захисники зможуть отримати всі необхідні знання для того, аби повністю використати можливості нових танків для протистояння росії. Наразі точний термін навчання не уточнюється, але вони мають бути готові до прибуття танків до України. Воно очікується після березня.

Що цьому передувало

15 січня Британія офіційно підтвердила передачу Україні танків Challenger 2. Мова йде про ескадрон з 14 одиниць техніки. Також разом із ними надійдуть ще близько 30 САУ калібру 155 мм AS90. Фактично, Британія стала першою країною, що погодилася відправити нам свою важку бронетехніку. 

Крім цього заступник міністра оборони Британії Алекс Чалк висловлювався щодо можливих дат поставки Challenger 2. За його словами, він сподівається, що передати техніку вдасться вже наприкінці березня. Проте, наразі основні очікування припадають на найближчий період після березня. 

Нагадаємо, що Україна стала найзамінованішою країною у світі — Sky News.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.