Головна
Україна
Події
09:12, 15 Квітня
Информатор UA

Интро

Сценарист "Карткового будиночка" зніме документальний фільм про звірства російських бойовиків у Бучі. Він хоче розповісти усьому світові правду про геноцид українців. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Бучанської міської ради. Відомий сценарист Бо Віллімон приїхав до України, щоб зібрати матеріали про жорстокі звірства рашистів у Київській області. Він хоче розповісти всьому світові правду про геноцид українців та героїчний опір українського народу. Зазначимо, Бо Віллімон – американський драматург та сценарист. Він найбільш відомий як сценарист серіалу «Картковий будиночок». У 2018 році створив драматичний серіал «Перші» про першу місію на Марс.   Нагадаємо, у Бучі ексгумують тіла людей, яких вбили російські окупанти. Крім того, німецька розвідка перехопила розмови окупантів, які по-звірячому вбивали людей у ​​Бучі. Також Інформатор писав, що російські бойовики катували та розстрілювали мирних жителів в інших регіонах країни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Сценарист «Карткового будиночка» зніме документальний фільм про звірства російських бойовиків у Бучі

Читать на русском

Для цього він приїхав до України

Читать на русском
Сценарист «Карткового будиночка» зніме документальний фільм про звірства російських бойовиків у Бучі

Для цього він приїхав до України

Сценарист "Карткового будиночка" зніме документальний фільм про звірства російських бойовиків у Бучі. Він хоче розповісти усьому світові правду про геноцид українців.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Бучанської міської ради.

Відомий сценарист Бо Віллімон приїхав до України, щоб зібрати матеріали про жорстокі звірства рашистів у Київській області. Він хоче розповісти всьому світові правду про геноцид українців та героїчний опір українського народу.

Зазначимо, Бо Віллімон – американський драматург та сценарист. Він найбільш відомий як сценарист серіалу «Картковий будиночок». У 2018 році створив драматичний серіал «Перші» про першу місію на Марс.

 

Нагадаємо, у Бучі ексгумують тіла людей, яких вбили російські окупанти. Крім того, німецька розвідка перехопила розмови окупантів, які по-звірячому вбивали людей у ​​Бучі.

Також Інформатор писав, що російські бойовики катували та розстрілювали мирних жителів в інших регіонах країни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.