Головна
Світ
17:55, 25 Квітня
Информатор UA

Интро

Французький режисер Мішель Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму Z (Comme Z), який відкриє Канський кінофестиваль. Тепер він називатиметься "Cut". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український інститут. "З огляду на символічний заряд літери Z з початку війни в Україні та на прохання українських кінематографістів я вирішив змінити назву свого фільму", - заявив режисер. Він зазначив, що його фільм створено для того, щоб приносити радість. Тому за жодних обставин режисер не хотів би, щоб його прямо чи опосередковано пов'язували з війною. Зазначимо, цього року Каннський кінофестиваль розпочнеться 17 травня та триватиме до 28 травня. Нагадаємо, український фільм Бачення Метелика потрапив у конкурсну програму Канського фестивалю. Крім того, на церемонії вручення премії Оскар-2022 оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України. Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму

Читать на русском
Французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму

Український інститут надіслав офіційний лист до Канського кінофестивалю та особисто Мішеля Хазанавічуса з проханням перейменувати фільм

Французький режисер Мішель Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму Z (Comme Z), який відкриє Канський кінофестиваль. Тепер він називатиметься "Cut". 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Український інститут.

"З огляду на символічний заряд літери Z з початку війни в Україні та на прохання українських кінематографістів я вирішив змінити назву свого фільму", - заявив режисер. 

Він зазначив, що його фільм створено для того, щоб приносити радість. Тому за жодних обставин режисер не хотів би, щоб його прямо чи опосередковано пов'язували з війною. Зазначимо, цього року Каннський кінофестиваль розпочнеться 17 травня та триватиме до 28 травня. 

Нагадаємо, український фільм «Бачення Метелика» потрапив у конкурсну програму Канського фестивалю. Крім того, на церемонії вручення премії Оскар-2022 оголосили хвилину мовчання на знак підтримки України.

Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.