Гол Циганкова та новий лідер: огляд 14-го туру Ла Ліги

Інформатор розповідає про 14-й тур іспанської Ла Ліги

Віктор Циганков Жирона
Віктор Циганков забив, але Жирона не перемогла. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Іспанії з футболу зіграні матчі 14-го туру. Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика не змогла подужати Атлетік з Більбао, чим одразу ж скористався Реал Мадрид.

Інформатор розповідає про усі матчі звітного туру Ла Ліги.

Алавес 3:1 Гранада

Розпочався тур у п'ятницю, коли Алавес приймав Гранаду. Обидва суперники перебували у нижній частині таблиці, відтак перемога гарантувала покращення позицій в таблиці на певний час. Почалося все з автоголу від Торренте. Ближче до кінця першого тайму Реббах подвоїв перевагу господарів, а на початку другої половини гри Омородіон прибив шанси Гранади на порятунок. Все, на що спромоглися гості, це відквітати одного м'яча. Його з пенальті провів Узуні.

Алавес - Гранада - 3:1 (2:0; 1:1)
Голи: 1:0, автогол, Торренте, 11; 2:0, Реббах, 38; 3:0, Омородіон, 55; 3:1, з пенальті, Узуні, 86.

Райо Вальєкано 1:1 Барселона

Сенсація сталася у суботу. Барселону, схоже, настільки лихоманить, що команда після поразки від Шахтаря ніяк не може прийти до тями. Минулого туру з великими труднощами було здобуто перемогу над Алавесом (2:1), а тепер нічия з Райо Вальєкано. Мадридська команда взагалі перетворилася на жах для суперників топ-рівня. Вони зіграли внічию з Вільярреалом, Реалом та Севільєю, а тепер настав час Барселони. Господарі вийшли вперед наприкінці першого тайму та тривалий час вели в рахунку. Але Барса врятувалася: на 82-й хвилині м'яч влучив у Лежена та зрикошетив у ворота. Таким чином, каталонці пропустили на третю сходинку Атлетіко, з яким і зіграють наступного туру.

Райо Вальєкано - Барселона - 1:1 (1:0; 0:1)
Голи: 1:0, У.Лопес, 39; 1:1, автогол, Лежен, 82.

Валенсія 0:0 Сельта

Відносною сенсацією став результат матчу на Местальї, де Валенсія не зуміла здолати оборону Сельти. Якби левантійці перемогли, то мали б 21 бал та восьме місце. Але Сельта встояла. Роман Яремчук з'явився на поле на 84-й хвилині, але нічим не запам'ятався.

Хетафе 2:1 Альмерія

Не може перемогти Альмерія. Цього разу аутсайдери в гостях програли Хетафе, хоч і намагалися нав'язати боротьбу. Рамазані відкрив рахунок і Хетафе довелося несолодко. Але Мейсон Грінвуд, а згодом найкращий бомбардир команди Борха Майораль, перегорнули все догори дригом. А далі Хетафе втримав перевагу та зафіксувався на 8-му місці в таблиці. У Майораля вже 8 забитих м'ячів.

Хетафе - Альмерія - 2:1 (2:1; 0:0)
Голи: 0:1, Рамазані, 7; 1:1, Грінвуд, 33; 2:1, Борха Майораль, 45.

Атлетіко 1:0 Мальорка

Один з лідерів, мадридський Атлетіко, здобув перемогу над Мальоркою. Переможний м'яч в середині другого тайму провів Антуан Грізманн. Тепер Атлетіко повернувся до топ-3 і може покращити своє становище, якщо обіграє Барселону.

Атлетіко - Мальорка - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Грізманн, 64.

Вільярреал 3:1 Осасуна

Нарешті переміг Вільярреал. "Жовта субмарина" програвала Атлетіку та Атлетіко, але тепер впоралася із Осасуною. Героєм матчу став Луїс Хосе Моралес, який оформив хет-трик. Осасуна відповіла лише голом Катени.

Вільярреал - Осасуна - 3:1 (0:0; 3:1)
Голи: 1:0, Моралес, 57; 2:0, Моралес, 71; 2:1, Катена, 78; 3:1, Моралес, 80.

Реал Сосьєдад 2:1 Севілья

Цікавий за іменами матч не підвів. Севілья, попри всі свої проблеми цього сезону, змогла дати гідний бій одному із найсильніших клубів чемпіонату. Дебют матчу було зіпсовано автоголом, а потім Садік подвоїв перевагу господарів. Севілья не збиралася здаватися і її лідер Ен-Несірі у другому таймі відіграв одного м'яча. Але розвинути успіх андалусійці не змогли.

Реал Сосьєдад - Севілья - 2:1 (2:0; 0:1)
Голи: 1:0, автогол, Дмитрович, 3; 2:0, Садік, 22; 2:1, Ен-Несірі, 60.

Кадіс 0:3 Реал

Мадридський Реал згуртувався та здобув перемогу над Кадісом. Дублем відзначився Родріго, ще один гол провів Джуд Беллінгем. Ця перемога повернула Реал та першу сходинку.

Кадіс - Реал - 0:3 (0:1; 0:2)
Голи: 0:1, Родріго, 14; 0:2, Родріго, 64; 0:3, Беллінгем, 74.

Бетіс 1:0 Лас-Пальмас

Бетіс продовжує брати очки там, де потрібно. Цього разу біло-зелені впоралися із Лас-Пальмасом. Єдиний м'яч забив Вілліан Жозе. Бетіс не програє 9 матчів поспіль.

Бетіс - Лас-Пальмас - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Вілліан Жозе, 19.

Жирона 1:1 Атлетік Б

Завершувався тур грою Жирони та Атлетіка. За лічені хвилини до стартового свистку стало відомо, що Артем Довбик отримав ушкодження. За відсутності партнера ініціативу на себе не боявся брати Віктор Циганков. На початку другого тайму він відкрив рахунок, а за 12 хвилин Іньякі Вільямс відновив перевагу. Жирона дуже старалася забити, але досвідчені баски змогли відбитися. Ця нічия коштувала Жироні першого місця у таблиці.

Жирона - Атлетік - 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: 1:0, Циганков, 55; 1:1, Вільямс, 67.

Реал очолив турнірну таблицю, а Атлетіко увійшов до топ-3. В зоні вильоту всі ті ж: Альмерія, Гранада та Сельта.

Гол Циганкова та новий лідер: огляд 14-го туру Ла Ліги 1

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут