“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
На це впливає ряд факторів
Глава Національного банку України Кирило Шевченко розповів, у чому проблематичність переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Серед іншого, це дефіцит бюджету і питання витрат держбюджету з Фонду боротьби з COVID-19.
Як передає Інформатор,про це Шевченко розповів в інтерв'ю"Дзеркалу Тижня".
"Зараз тривають обговорення наших партнерів в МВФ з Мінфіном та Мінекономрозвитку навколо декількох ключових бюджетних показників. Зокрема, за рівнем доходів, розміру дефіциту бюджету і його фінансування. Ми розуміємо, що в середньостроковій перспективі бажано було б звузити дефіцит бюджету в 2-3% від ВВП, але в нинішніх умовах, коли економіка страждає від кризи, це дуже важко. Також одне з дискусійних на сьогодні питань, наскільки я знаю, це питання витрат держбюджету з Фонду боротьби з COVID-19", - зазначив він.
Шевченко додав, що є занепокоєння і з антикорупційної політики, яка також є частиною меморандуму з МВФ. Він також заявив, що важливо продовжити співпрацю з фондом.
"МВФ - це не про гроші, це про довіру. І я сподіваюся, що українська сторона зробить все можливе для того, щоб до кінця року фінансування з боку МВФ відновилося", - сказав він.
Нагадаємо, раніше уряд направив листа на адресу глави Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої зі зверненням про початок роботи в онлайн-режимі місії в Україні .
Також Інформатор писав, що ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України у 2020 році до 5,5%. У травні цього року прогноз був на рівні 4,5%