"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На це впливає ряд факторів
Глава Національного банку України Кирило Шевченко розповів, у чому проблематичність переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Серед іншого, це дефіцит бюджету і питання витрат держбюджету з Фонду боротьби з COVID-19.
Як передає Інформатор,про це Шевченко розповів в інтерв'ю"Дзеркалу Тижня".
"Зараз тривають обговорення наших партнерів в МВФ з Мінфіном та Мінекономрозвитку навколо декількох ключових бюджетних показників. Зокрема, за рівнем доходів, розміру дефіциту бюджету і його фінансування. Ми розуміємо, що в середньостроковій перспективі бажано було б звузити дефіцит бюджету в 2-3% від ВВП, але в нинішніх умовах, коли економіка страждає від кризи, це дуже важко. Також одне з дискусійних на сьогодні питань, наскільки я знаю, це питання витрат держбюджету з Фонду боротьби з COVID-19", - зазначив він.
Шевченко додав, що є занепокоєння і з антикорупційної політики, яка також є частиною меморандуму з МВФ. Він також заявив, що важливо продовжити співпрацю з фондом.
"МВФ - це не про гроші, це про довіру. І я сподіваюся, що українська сторона зробить все можливе для того, щоб до кінця року фінансування з боку МВФ відновилося", - сказав він.
Нагадаємо, раніше уряд направив листа на адресу глави Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої зі зверненням про початок роботи в онлайн-режимі місії в Україні .
Також Інформатор писав, що ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України у 2020 році до 5,5%. У травні цього року прогноз був на рівні 4,5%