“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Учасники заходу виступили з заявами на підтримку української ініціативи зі створення «Кримської платформи»
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулєба провів в рамках 27-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ захід «Міжнародна відповідь на окупацію Криму: наступні кроки».Глава МЗС назвав п'ять пріоритетів «Кримської платформи».
Про це повідомляє прес-служба МЗС,- передає Інформатор .
Глава МЗС розповів державам-учасницям ОБСЄ про українську ініціативу щодо створення «Кримської платформи», яка покликана консолідувати зусилля міжнародної спільноти з питань Криму. Він перерахував п'ять очікуваних пріоритетів її роботи:«По-перше, безпеку, включаючи свободу мореплавання. По-друге, забезпечення ефективності санкційних обмежень проти держави-агресора. По-третє, захист прав людини і міжнародного гуманітарного права. Вчетверте, захист освітніх, культурних, релігійних прав. По-п'яте, подолання негативного впливу тимчасової окупації Криму на економіку і навколишнє середовище».
Міністр запропонував партнерам зробити ряд спільних кроків в рамках ОБСЄ, які сприятимуть досягненню цілей «Кримської платформи".
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив про створення формату «Кримська платформа». Представники ЄС, Великобританії, Канади, Туреччини готові приєднатися до формату «Кримська платформа».
Також Інформатор писав, що саміт «Кримської платформи» відбудеться в Києві у травні 2021 року.