"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Запорукою перемоги представників Шахтаря стала перемога в Класичному
Українська Прем'єр-ліга оголосила найкращих гравця та тренера за підсумками 13-го туру. Нагороди отримали представники Шахтаря.
Офіційна пресслужба УПЛ повідомила, що найкращим гравцем туру став вінгер "гірників" Олександр Зубков. А наставник Шахтаря Маріно Пушич забрав нагороду найкращому тренеру.
Зубков став автором єдиного голу в черговому Класичному з Динамо. Цей гол став другим для Олександра в поточному сезоні УПЛ.
Маріно Пушич же не просто переміг Динамо. Саме після цієї гри Мірча Луческу оголосив про те, що залишає киян.
У боротьбі за приз найкращому гравцеві 13-го туру також брали участь Олександр Філіппов з Дніпра-1, Ілля Квасниця з Руха та Ігор Краснопір з Оболоні. В змаганні за звання кращого коуча брали участь Валерій Іващенко з Оболоні, Юрій Максимов з Дніпра-1 та Олег Голодюк з Металіста 1925.
Шахтар завдяки перемозі над Динамо лишається в топ-4 - хоча і втратив одну сходинку. Дніпро-1, натомість, злетіло вже на другу сходинку. Кривбас випереджає дніпрян виключно за додатковими показниками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.