Середа 4 грудня – складний день для взаємодії з держструктурами через напружений аспект Сонця з Сатурном
«Маргарита» — це запальний трек про особливу гру між чоловіком і жінкою, коли все наповнене легкістю та інтригою. Головна героїня — як той міцний напій, який розкриває себе поступово, але залишає по собі незабутній посмак. Вона впевнена в собі та знає, як привернути увагу, але тримає дистанцію, нагадуючи: «Це не любов, це все Маргарита».
У ФСБ розповіли, що почали шукати учасників угруповання після того, як отримали звернення від правоохоронних органів США
Російська федеральна служба безпеки заявила, що нейтралізувала хакерське угруповання REvil. Шукати хакерів розпочали після звернення США.
Хакери з угруповання REvil здійснювали кібератаки за допомогою програм-вимагачів, - повідомляє Інформатор.
Зокрема, угруповання REvil відоме тим, що вчиняло атаки на компанії за допомогою програм, що шифрують їх дані, а потім вимагало викуп за повернення доступу до них. Так, у червні 2021 року ФБР США звинуватило REvil в атаці на найбільшого виробника м'яса у світі, бразильську компанію JBS, яка заплатила здирникам 11 мільйонів доларів. У липні 2021 року хакери атакували Kaseya, міжнародну компанію з розробки програмного забезпечення для інформаційних технологій.
Також REvil зламала понад 1 мільйон пристроїв і навіть вкрала креслення MacBook Pro. Однак на початку червня хакери зникли з інтернету - це сталося через кілька днів після телефонної бесіди президента РФ Володимира Путіна і президента США Джо Байдена, в ході якої американський лідер вимагав припинити діяльність хакерів-вимагачів, які базуються в Росії.
REvil називали російським угрупуванням через те, що її учасники говорять та пишуть російською. Американські експерти припускали, що угруповання перебуває під захистом російської розвідки або російського уряду (можливо, тому їх знайшли російські спецслужби). У ФСБ розповіли, що почали шукати учасників угруповання після отримання звернення від правоохоронних органів США. Обшуки провели за 25 адресами у 14 учасників угруповання та вилучили понад 426 мільйонів рублів, зокрема у криптовалюті, 600 тисяч доларів США, 500 тисяч євро, 20 автомобілів преміум-класу, а також комп'ютерну техніку та криптовалютні гаманці, які використовували для скоєння злочинів .
Раніше ми повідомляли, що Мін'юст США заарештував українського хакера з групи REvil Ярослава Васинського.
Також писали про те, що за хакерською атакою на сайти держорганів в Україні стоїть Росія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.