Франко-німецька група KNDS відкриває дочірню компанію в Україні: які відкриються можливості для оборонної промисловості

Читать на русском

Виробничі потужності компанії KNDS зосередяться на виготовленні військової техніки та боєприпасів, зокрема гармат CAESAR

Читать на русском
САУ Caesar
САУ Caesar. Фото: з Твіттер Олексія Резнікова

Виробничі потужності компанії KNDS зосередяться на виготовленні військової техніки та боєприпасів, зокрема гармат CAESAR

Франко-німецька збройова група KNDS створює дочірню компанію в Україні. Дочірня компанія KNDS в Україні вироблятиме військову техніку та боєприпаси. Офіційне оформлення документів компанії франко-німецької збройової групи в Україні відбудеться цієї п'ятниці, 7 червня.

Про це повідомляє Le Figaro та BFM. KNDS є одним із провідних європейських виробників наземних озброєнь, включаючи артилерійські системи, бойові танки та гармати CAESAR, які Франція постачає Україні. Про плани дочірньої компанії KNDS в Україні виробляти військову техніку та боєприпаси ще наприкінці березня оголосили міністри оборони Франції та Німеччини Себастьян Лекорню та Борис Пісторіус.

За інформацією BFM, були підписані два протоколи про наміри: один стосується створення сервісного центру Caesar, а інший - 3D-друку запчастин. Представники KNDS France та української компанії ENMEK також офіційно уклали контракт на ліцензійне виробництво снарядів калібру 155 мм на території України. Нагадаємо також, що сьогодні, 7 червня, Володимир Зеленський та Себастьян Лекорню планують відвідати місце розташування збройової групи у Версалі поблизу Парижа.

Чому відкриття підприємства KNDS в Україні є важливим рішенням?

Відкриття підприємства KNDS в Україні є важливим кроком для країни. KNDS, що об'єднує Krauss-Maffei Wegmann (KMW) та Nexter, відомий своїми технологіями у виробництві військової техніки, зокрема танків та самохідних артилерійських установок. Це означає, що Україна матиме доступ до передових розробок і можливостей у цій галузі.

KNDS також відомий своєю широкою продукцією: від німецьких Leopard 2 та PzH 2000 до французьких Leclerc та VBCI. Це означає, що Україна отримає можливість виробляти різноманітні типи військової техніки, включаючи бронемашини, САУ, та боєприпаси різних калібрів. Завдяки співпраці з KNDS, Україна буде здатна покращити свої оборонні потужності та забезпечити безпеку на своїй території.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.