"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
При цьому долю газогону повинна вирішити Німеччина
Держсекретар Франції у справах Європи Клеман Бон заявив, що Німеччині слід відмовитися від проекту "Північний потік-2". На його думку, необхідність в цьому газогоні сумнівна.
Про це він заявив в інтерв'ю радіо FranceInter,передає Інформатор .
Бон вважає, що Німеччина могла б відмовитися від газогону в якості реакції на репресії в Росії, які відбуваються на мітингах на підтримку політика Олексія Навального.
За його словами, вирішувати долю газогону повинна Німеччина, а керівництво Франції завжди вважало цей проект сумнівним.
"Ми повинні піти далі, варіант "Північного потоку-2" розглядається, але це рішення Німеччини, оскільки він знаходиться в Німеччині", - заявив Бон.
Відзначимо, проти будівництва газогону виступають Сполучені Штати, Україна і ряд європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину і Росію через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від Росії, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.
Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу в великих обсягах через українську газотранспортну систему.
Також Інформатор писав, що Україна і Польща домовилися не допустити реалізації цього проекту .