У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Усе через те, що такий крок може надто “відсунути” початковий північноатлантичний орієнтир
На саміті Північноатлантичного Альянсу питання розширення присутності в Азійському регіоні може не мати прогресу через позицію Франції. У ЗМІ зазначають, що Емманюель Макрон вважає, що таке розширення надто віддалить сферу діяльності Альянсу від початкового “північноатлантичного” фокусу. Також зазначається, що деякі інші члени НАТО підтримують позицію Франції.
Про це пишуть в Politico. Джерела видання стверджують, що на саміті НАТО країнам-учасникам не вдасться узгодити рішення щодо відкриття офісу в Токіо, в Японії. Здебільшого це пояснюють саме позицією Франції, хоч і уточнюється, що деякі члени Альянсу її підтримують.
Загалом президент Франції Емманюель Макрон впевнений, що таке географічне розширення суперечить початковій меті. НАТО початково фокусувалося на “північноатлантичному” напрямку. Відкриття офісу в Японії вже не входить в ці рамки.
“Ми принципово не підтримуємо це. Що стосується офісу (в Японії. – Ред.), то японська влада сама повідомила нам, що не надто до цього прив’язана”, – заявив виданню представник Єлисейського палацу.
Посадовець додав, що позиція Парижа полягає в тому, що НАТО має обмежуватися Північною Атлантикою. Усе через те, що “Альянс - це Організація Північноатлантичного договору”. Він також додав, що статті про колективний захист у договорі є також “географічними”.
У виданні уточнюють, що деякі інші члени НАТО теж висловлюють занепокоєння через плани розширення впливу до Японії. Усе ж, найсильніше позицію демонструє саме Франція. У такому випадку, країна може отримати підтримку з боку інших країн у разі виступу з незгодою.
10 травня міністр закордонних справ Японії Йошімаса Хаяші заявив, що його країна наразі проводить переговори з представниками НАТО. Вони спрямовані на відкриття першого офісу Альянсу в Азії. Подібні офіси наразі є в інших країнах, як в Україні. Вважається, що новий офіс в Японії дасть змогу обговорення взаємодії з іншими партнерами, як Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія і т.д., а також дозволить посилити співпрацю.
Наразі чіткого рішення щодо відкриття офісу ще немає. Відповідне обговорення між членами НАТО має відбутися на саміті у Вільнюсі. Варто додати, що обговорення між Японією і Альянсом проводяться ще з 2007 року, коли прем’єр-міністр Сіндзо Абе відвідав штаб-квартиру НАТО. Наразі діючий прем’єр Японії Фуміо Кішіда планує також взяти участь у саміті НАТО в Литві.
Нагадаємо, що прем'єр-міністр Нідерландів подав у відставку разом зі своїм урядом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.