“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це сталося через розбіжності у вирішенні проблеми біженців
Уряд Нідерландів разом з прем’єр-міністром країни Марком Рютте офіційно подали у відставку. Рішення пояснили розбіжностями у вирішенні проблеми міграційного питання. Усі урядовці продовжать роботу, поки їм не буде обрану заміну.
Про це повідомив сам Рютте на пресконференції, повідомляє канал NOS. За наявними даними, зараз до Нідерландів прибуває великий потік мігрантів. Водночас, країна має одне з найсуворіших законодавств у питанні біженців у ЄС. Як вирішити цю проблему – рішення так і не знайшли.
Загалом партії просто не змогли домовитися, що робити, аби зменшити кількість біженців. Серед основних питань було створення тимчасового статусу для біженців. Також намагалися вирішити, як обмежити кількість родичів, з якими можуть з’єднатися біженці.
Парламентські вибори планують тепер провести в листопаді. Наразі чинний Кабінет міністрів буде далі виконувати свої функції. Це продовжиться, доки не сформується новий уряд.
Діючий прем’єр Марк Рютте очолює уряд з жовтня 2010 року. Йому 56 років, і тривалий час на посаді подібних проблем він не мав. Тепер він збирається полишити своє місце. Окремо він додав, що навіть не впевнений, що залишиться лідером Народної партії за свободу і демократію. Її він очолює з 2006 року. Проте, рішення про звільнення з цієї посади він ще не приймав.
Нещодавно Нідерланди прийняли важливе рішення - Палата представників офіційно визнала Голодомор геноцидом українського народу. За таке рішення політикам країни подякував президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що дуже важливо зараз називати речі своїми іменами.
Крім цього, посол України в Нідерландах Олександр Карасевич заявив, що країна відіграла одну з лідерських ролей в "коаліції F-16". Він зазначив, що країна була одним з ініціаторів створення цієї коаліції. Це дозволило нам перейти від повної відмови до планів на передачу нам цих винищувачів. Окрему роль в цьому питанні також приписують і Марку Рютте.
Нагадаємо, що Ердоган заявив, що Україна заслуговує на членство в НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.