Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Поки весь світ відмовляється фінансувати вбивства мирних жителів, дехто бачить у цьому вигоду
Китай вирішив, що дешева нафта значно важливіша за людське життя та протидію російському фашизму.
Про нарощені об’єми імпорту до Китаю нафти з рф розповідає Reuters із посиланням на дані Головного митного управління Китаю, – передає Інформатор.
Уже в травні імпорт нафти з рф до Китаю зріс на 55% у річному вимірі до рекордного рівня. Тепер московія стала найбільшим постачальником згаданої сировини до Китаю. Саудівську Аравію змістили на друге місце в цьому топі.
За підсумками травня, імпорт нафти з рф до Китаю становить майже 8,42 млн т. До цього показника також входять постачання через трубопровід Східний Сибір – Тихий океан, а ще й морські перевезення з європейських та далекосхідних портів московії. Китай готовий скупати всіма шляхами.
Фактично, вказаний показник еквівалентний приблизно 1,98 млн барелів на добу. Це вже на 25% більше, ніж було в квітні. Тоді цей показник становив 1,59 млн барелів на добу.
Тепер Саудівська Аравія, що раніше була головним імпортером кривавої нафти, займає лише друге місце. Згідно з даними за травень 2022-го року, обсяги постачання збільшилися на 9%, якщо порівняти з травнем минулого року. У травні цього року країна отримала 7,82 млн т кривавої нафти.
«Ці дані показують, що Москва може знайти знайти покупців на свою нафту, незважаючи на західні санкції, хоча їй доводиться знижувати ціни», – пише джерело.
Фактично, китайські компанії-імпортери просто побачили можливість закупити доволі дешеву нафту. При цьому, ніхто особливо не думає про те, які наслідки будуть у такої закупівлі.
Нагадаємо: що дасть Україні статус кандидата в ЄС: відповідь уряду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.