“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поки весь світ відмовляється фінансувати вбивства мирних жителів, дехто бачить у цьому вигоду
Китай вирішив, що дешева нафта значно важливіша за людське життя та протидію російському фашизму.
Про нарощені об’єми імпорту до Китаю нафти з рф розповідає Reuters із посиланням на дані Головного митного управління Китаю, – передає Інформатор.
Уже в травні імпорт нафти з рф до Китаю зріс на 55% у річному вимірі до рекордного рівня. Тепер московія стала найбільшим постачальником згаданої сировини до Китаю. Саудівську Аравію змістили на друге місце в цьому топі.
За підсумками травня, імпорт нафти з рф до Китаю становить майже 8,42 млн т. До цього показника також входять постачання через трубопровід Східний Сибір – Тихий океан, а ще й морські перевезення з європейських та далекосхідних портів московії. Китай готовий скупати всіма шляхами.
Фактично, вказаний показник еквівалентний приблизно 1,98 млн барелів на добу. Це вже на 25% більше, ніж було в квітні. Тоді цей показник становив 1,59 млн барелів на добу.
Тепер Саудівська Аравія, що раніше була головним імпортером кривавої нафти, займає лише друге місце. Згідно з даними за травень 2022-го року, обсяги постачання збільшилися на 9%, якщо порівняти з травнем минулого року. У травні цього року країна отримала 7,82 млн т кривавої нафти.
«Ці дані показують, що Москва може знайти знайти покупців на свою нафту, незважаючи на західні санкції, хоча їй доводиться знижувати ціни», – пише джерело.
Фактично, китайські компанії-імпортери просто побачили можливість закупити доволі дешеву нафту. При цьому, ніхто особливо не думає про те, які наслідки будуть у такої закупівлі.
Нагадаємо: що дасть Україні статус кандидата в ЄС: відповідь уряду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.