“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Виявлено майже 20 тисяч образ
Сьогодні, 18 червня, ООН відзначає Міжнародний день боротьби з хейтспічем. І саме сьогодні FIFA опублікувала звіт про рівень подібних порушень в Інтернеті під час останнього чемпіонату світу.
"FIFA дотримується абсолютної нетерпимості до всіх форм зловживань у футболі, і всі питання будуть вирішуватися відповідно до наших статутних правил, кодексів поведінки та внутрішніх правил", – заявили в прес-службі федерації.
Насамперед варто сказати, що велика кількість образливих коментарів під час Євро-2020 та Кубку африканських націй-2021 стала приводом для FIFA та всесвітньої профспілки футболістів створити Службу захисту соціальних мереж. Вона просканувала понад 20 мільйонів повідомлень у найпопулярніших соцмережах під час останнього чемпіонату світу – і виявила 19 636 постів та коментарів, які кваліфіковані як образливі, дискримінаційні чи загрозливі.
При цьому важливо розуміти, що майже 300 000 коментарів були приховані і видалені модерацією самих соцмереж. Три чверті образливих коментарів залишають фанати з Європи та Південної Америки – історично найбільш футбольних регіонів світу. Рекордним за кількістю хейту у соцмережах став поєдинок Англії та Франції.
Президент FSFA Джанні Інфантіно з цього приводу сказав:
"Дискримінація – це злочин. За допомогою цього інструменту ми виявляємо злочинців і повідомляємо про них владі, щоб вони покарали за свої дії. Ми також очікуємо, що соціальні мережі платформи приймуть на себе свою відповідальність і підтримати нас у боротьбі з усіма формами дискримінації. Наша позиція зрозуміла: ми говоримо “ні” дискримінації".
Жіночий чемпіонат світу, який стартує вже 20 липня, також аналізуватиметься Службою захисту соціальних мереж. FIFA продовжує взаємодіяти з платформами соціальних мереж, переконуючи їх вживати більш жорстких заходів проти тих, хто розсилає образливі, дискримінаційні та загрозливі повідомлення командам та гравцям.
Тим часом збірна США повертає на роботу тренера, який бив свою дружину. У відборі на чемпіонат Європи збірна України здійснила феєричний камбек проти збірної Північної Македонії, перетворивши 0:2 на 3:2. Збірна Норвегії, навпаки, боягузливо програла шотландцям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.