“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це не є результатом хакерської атаки
Американська компанія Facebook заявила, що витік в інтернет даних 533 мільйонів користувачів не є результатом хакерської атаки. Йдеться про дані по вересень 2019 року.
Про це йдеться в блозі соцмережі, передає Інформатор .
Компанія стверджує, що витік даних стався, коли сторонні люди отримали дані користувачів через їх вилучення з платформи завдяки функції швидкого пошуку користувачів через список контактів (веб-скрапінг).
"Коли нам стало відомо про те, як зловмисники використовували цю функцію (веб-скрапінг - ред.) у 2019, ми внесли зміни до імпортера контактів. Попередня функція дозволяла їм отримувати набір профілів користувачів і обмежений набір інформації про користувачів, включеної до їхніх загальнодоступних профілів", - йдеться у повідомленні.
У соцмережі відзначили, що в цих даних не було ні фінансової інформації, ані інформації про стан здоров'я, ані паролів користувачів.
Веб-скрапінг (вилучення даних) - перетворення в структуровані дані інформації по веб-сторінках, які призначені для перегляду людиною за допомогою браузера.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дані як мінімум 533 млн користувачів соціальної мережі Facebook опублікували на байкерському форумі.Фахівці попередили, що тепер зловмисники можуть скористатися даними для виконання кібератак або спроб злому.
Також Інформатор повідомляв, що Facebook тестує новий дизайн сторінок без кнопки «Лайк».