Головна
COVID-19
15:11, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

Соціальна мережа Facebook та відеохостинг YouTube видалили зі своїх платформ відео президента Бразилії Жаїра Болсонару, у якому він заявляв про зв'язок COVID-вакцинації та СНІДу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters. "Наша політика не дозволяє стверджувати, що вакцини від COVID-19 вбивають людей або завдають їм серйозних збитків", - сказав представник Facebook 26 жовтня. У YouTube заявили про аналогічний крок. "Ми видалили відео з каналу Жаїра Болсонару за порушення нашої політики медичної дезінформації щодо COVID-19 через твердження про те, що вакцини не знижують ризик зараження цією хворобою, і що вони спричиняють інші інфекційні захворювання", - повідомили у YouTube. Болсонару відомий своєю політикою щодо епідемії COVID-19 у країні. Він заявляв, що коронавірус нічим не відрізняється від грипу. Нагадаємо, раніше ми писали, що президента Бразилії хочуть звинуватити в злочинах проти людства через реакцію на пандемію. Також Інформатор писав, що Болсонару не пустили до ресторану американського Нью-Йорка через відсутність щеплення від коронавірусу, коли він приїхав до Нью-Йорка для участі в Генеральній Асамблеї ООН. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Facebook і YouTube видалили відео президента Бразилії, який є затятим противником вакцинації

Читать на русском

Він заявляв про зв'язок COVID-вакцинації та СНІДу

Читать на русском
Facebook і YouTube видалили відео президента Бразилії, який є затятим противником вакцинації

Він заявляв про зв'язок COVID-вакцинації та СНІДу

Соціальна мережа Facebook та відеохостинг YouTube видалили зі своїх платформ відео президента Бразилії Жаїра Болсонару, у якому він заявляв про зв'язок COVID-вакцинації та СНІДу.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на агентство Reuters.

"Наша політика не дозволяє стверджувати, що вакцини від COVID-19 вбивають людей або завдають їм серйозних збитків", - сказав представник Facebook 26 жовтня.

У YouTube заявили про аналогічний крок.

"Ми видалили відео з каналу Жаїра Болсонару за порушення нашої політики медичної дезінформації щодо COVID-19 через твердження про те, що вакцини не знижують ризик зараження цією хворобою, і що вони спричиняють інші інфекційні захворювання", - повідомили у YouTube.

Болсонару відомий своєю політикою щодо епідемії COVID-19 у країні. Він заявляв, що коронавірус нічим не відрізняється від грипу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що президента Бразилії хочуть звинуватити в злочинах проти людства через реакцію на пандемію.

Також Інформатор писав, що Болсонару не пустили до ресторану американського Нью-Йорка через відсутність щеплення від коронавірусу, коли він приїхав до Нью-Йорка для участі в Генеральній Асамблеї ООН.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.