“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Засоби ППО мають допомогти ЗСУ вибудувати багатошаровий захист від російських крилатих та балістичних ракет, а також дронів-камікадзе
НАТО заявило, що винищувачів F-16 буде недостатньо для повного захисту неба України. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що українцям треба вибудувати багатошарову систему оборони і для цього треба більше засобів ППО. Зокрема, нашій країні потрібні радари та засоби відстеження цілей противника.
Про це йдеться в ефірі телемарафону. Попри те, що літаки F-16 будуть в Україні, цього не вистачить для повного захисту українських міст та селищ.
"Є потреба у багатьох різних системах. Потрібні наземні системи ППО ближнього, середнього та дальнього радіуса дії. Потрібні системи, щоб збивати дрони. Інші системи, щоб збивати балістичні ракети. F-16 також будуть важливими. Я думаю, що Україні потрібна багатошарова система протиповітряної оборони", - зауважив посадовець.Щоб помічати цілі, які зайдуть у повітряний простір України, ЗСУ мають мати радари, які допоможуть це виявити. F-16 може стати вагомою частиною засобів ППО, але не головною у вирішенні проблеми обстрілів ракетами з боку рф.
Раніше повідомлялось, що Єнс Столтенберг відвідав Київ 28 вересня. Там він зустрівся з президентом України Володимир Зеленським. Під час зустрічі вони обговорили питання постачання додаткових систем ППО, а також співпрацю з державами у сфері війсьово-промислового комплексу. НАТО заявляє, що допоможе українцям нормально пройти цю зиму. Країни-члени обіцяють передати зброю для захисту неба від російських бомб.
Також генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що організація повністю підтримує Україну. Він розповів, що під час візиту Зеленського до штаб-квартири НАТО 11 жовтня, вдалося досягнути консенсусу щодо членства нашої країни в Альянсі. Однак є вагомий фактор, який стримує українців на цьому шляху, а саме війна. Лише тоді, коли вона завершиться, можна буде говорити про повноцінний вступ до нього.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.