Головна
Життя
19:02, 21 Травня
Информатор UA

Интро

Кожен третій працівник старше 40 років стикався з проблемами при пошуку роботи через вік. Такий результат показали дані опитування OLX серед претендентів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на результати опитування. Вважають, що старше покоління такі ж хороші працівники 50% роботодавців. Кожен десятий вважає їхнавіть краще молодих, проте такий же відсоток впевнений, що співробітники 40+ менш ефективні. Мають у штаті найбільше співробітників старше 40 років 18% роботодавців. Заявили, що не наймають співробітників старше 65 років 13% власників бізнесу. Звертають увагу як на вік, так і на досвід близько 40% роботодавців. Визнали працівників пенсійного та передпенсійного віку такими ж хорошими співробітниками, як і інші 47%. Абсолютна більшість роботодавців 94% стверджує, що рівень зарплати не залежить від віку. У цілому серед опитаних недостатня компетенція стала головною причиною відмови в працевлаштуванні у 81% роботодавців для кандидатів усіх вікових категорій. Чому робота вибирає молодість Співробітників до 30 років вибирають з-за більшої активності та ініціативності (44%), кращої обізнаності в сучасних технологіях (41%), а також прагнення побудувати карєру (39%). Водночас відмову в працевлаштуванні старшому поколінню найчастіше пояснюють: фізичними навантаженнями, які є частиною виконуваної роботи цю причину назвали 31% роботодавців; труднощами з навчанням 19% роботодавців, люди старшого віку гірше орієнтуються в технологіях аргумент для 12% власників бізнесу, дорослі складніше вливаються в колектив 10% роботодавців. Для довідки. Ейджизм дискримінація за віком. Раніше Інформатор повідомляв, що в Одесі маршрутники влаштували страйк, оскільки роботодавець відмовився знижувати на час карантину. Підписуйтесь на нашщоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Ейджизм в Україні: працівників старше 65 років не наймає кожен сьомий роботодавець

Читать на русском
Ейджизм в Україні: працівників старше 65 років не наймає кожен сьомий роботодавець

Тільки у 18 % роботодавців у штаті співробітники 40+

Кожен третій працівник старше 40 років стикався з проблемами при пошуку роботи через вік. Такий результат показали дані опитування OLX серед претендентів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на результати опитування.

Вважають, що старше покоління такі ж хороші працівники — 50 % роботодавців.

Кожен десятий вважає їх навіть краще молодих, проте такий же відсоток впевнений, що співробітники 40+ менш ефективні.

Мають у штаті найбільше співробітників старше 40 років — 18 % роботодавців.

Заявили, що не наймають співробітників старше 65 років — 13 % власників бізнесу.

Звертають увагу як на вік, так і на досвід — близько 40 % роботодавців.

Визнали працівників пенсійного та передпенсійного віку такими ж хорошими співробітниками, як і інші — 47 %.

Абсолютна більшість роботодавців — 94 % — стверджує, що рівень зарплати не залежить від віку.

У цілому серед опитаних недостатня компетенція стала головною причиною відмови в працевлаштуванні у 81 % роботодавців для кандидатів усіх вікових категорій.

Чому робота вибирає молодість

Співробітників до 30 років вибирають з-за більшої активності та ініціативності (44 %), кращої обізнаності в сучасних технологіях (41 %), а також прагнення побудувати кар’єру (39 %).

Водночас відмову в працевлаштуванні старшому поколінню найчастіше пояснюють:

  • фізичними навантаженнями, які є частиною виконуваної роботи — цю причину назвали 31 % роботодавців;
  • труднощами з навчанням — 19 % роботодавців,
  • люди старшого віку гірше орієнтуються в технологіях — аргумент для 12 % власників бізнесу,
  • дорослі складніше вливаються в колектив — 10 % роботодавців.

Для довідки. Ейджизм — дискримінація за віком.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Одесі маршрутники влаштували страйк, оскільки роботодавець відмовився знижувати «внески» на час карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.