Головна
Україна
Події
18:20, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Інформацію про відкриття гуманітарних коридорів не оприлюднюють, як це було раніше. Це необхідно для того, щоб не зірвати евакуацію. Про це в ефірі телемарафону повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Раніше на брифінгах кожного дня українцям повідомляли про офіційні гуманітарні коридори, маршрути та місця збору. Часто окупанти обстрілювали евакуаційні маршрути чи блокували їх.Зараз ведеться інша робота, і вона більше не публічна. "Ми бачили приклади, коли коридори не відкривали саме через публічне їх оголошення. Зараз ми перейшли в інший формат. Тому таких оголошень буде менше", - заявила Верещук. Вона запевнила, що робота з організації гуманітарних коридорів ведеться щодня. "Поки ведуться бойові дії, ми хочемо робити це більше тихо, ніж голосно. Нас про це просять місцеві ради, волонтери. Тому нам краще, щоб спокійно та тихо пропрацювали та вивезли людей, аніж публічно та голосно і втратити можливість, закрився коридор, росіяни використали його для себе. Ви ж знаєте, що вони вивозять людей у росію", - сказала Верещук. Нагадаємо, вУкраїні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей.Крім того,у російськомуполоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних Такожписав, як в Українішукають безвісти зниклих та загиблихза ДНК. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підпис

Евакуація мирних жителів: чому не оприлюднюють інформацію про гуманітарні коридори

Читать на русском
Евакуація мирних жителів: чому не оприлюднюють інформацію про гуманітарні коридори

Робота з організації гуманітарних коридорів ведеться щодня

Інформацію про відкриття гуманітарних коридорів не оприлюднюють, як це було раніше. Це необхідно для того, щоб не зірвати евакуацію.

Про це в ефірі телемарафону повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Інформатор

Раніше на брифінгах кожного дня українцям повідомляли про офіційні гуманітарні коридори, маршрути та місця збору. Часто окупанти обстрілювали евакуаційні маршрути чи блокували їх. Зараз ведеться інша робота, і вона більше не публічна. 

"Ми бачили приклади, коли коридори не відкривали саме через публічне їх оголошення. Зараз ми перейшли в інший формат. Тому таких оголошень буде менше", - заявила Верещук. 

Вона запевнила, що робота з організації гуманітарних коридорів ведеться щодня.

"Поки ведуться бойові дії, ми хочемо робити це більше тихо, ніж голосно. Нас про це просять місцеві ради, волонтери. Тому нам краще, щоб спокійно та тихо пропрацювали та вивезли людей, аніж публічно та голосно — і втратити можливість, закрився коридор, росіяни використали його для себе. Ви ж знаєте, що вони вивозять людей у росію", - сказала Верещук. 

Нагадаємо, в Україні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей. Крім того, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців. 

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підпис

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.