Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Кордони можуть закрити із-за неконтрольованого прибуття біженців з боку країни-агресорки
Міграційний тиск з боку росії може змусити Естонію закрити пункти пропуску на деякий час. За даними правоохоронних органів країни, рф вживає неприпустимих заходів, переправляючи іноземців без законного права на в'їзд до Європейського Союзу через кордон з Естонією.
Про це повідомляють у Департаменті поліції та прикордонної охорони країни. Там серйозно обурені щодо можливої загрози національній безпеці та громадському порядку.
У Департаменті повідомили, що наприкінці 2023 року росія навмисно скерувала на кордон Естонії групи іноземців, які не мають законного права на в’їзд до Європейського Союзу. Саме це і може змусити Естонію тимчасово припинити роботу пунктів пропуску. Правоохоронці закликають громадян утриматися від поїздок до росії та радять тим, хто перебуває там, використовувати інші прикордонні пункти для повернення в країну.
Уряд Фінляндії закрив пункти пропуску на кордоні з росією у листопаді 2023 року. Парламент прийняв постанову про припинення роботи трьох додаткових пунктів пропуску, поряд з чотирма, які зачинилися перед цим. Внаслідок цього, на кордоні не працює жоден із семи пунктів пропуску.
Такі обмеження будуть діяти протягом лютого, але може бути продовжена після цього терміну. Рішення про закриття пунктів пропуску на фінсько-російському кордоні буде підлягати подальшому моніторингу та може бути продовжене після завершення зазначеного терміну, залежно від розвитку ситуації та рішень уряду Фінляндії.
Лише один пункт пропуску, Райя-Йоосепі, залишили відкритим для осіб, які шукають притулку і можуть подати заяву про міжнародний захист. Проте, це віддалене місце з недостатньою інфраструктурою, що може ускладнити процес для потенційних шукачів притулку.
У країнах Заходу та США є консенсус щодо військової підтримки України: скільки триватиме часовий проміжок, протягом якого нам будуть надавати допомогу, і з чим пов'язана тимчасова затримка — розповідає головний редактор Інформатора Андрій Хрустальов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.