“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Туреччина та Угорщина продовжують використовувати можливість тиснути на Захід, блокуючи вступ Швеції до Організації Північноатлантичного договору
Парламент Туреччини ратифікує заявку на вступ Швеції до НАТО, якщо США продадуть Анкарі винищувачі F-16. Відповідні домовленості між турецьким МЗС та Держдепом уже досягнуто. Водночас Угорщина бажає, аби представник Швеції особисто приїхав у Будапешт.
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган під час візиту в азербайджанський Нахічевань заявив, що домовленості з Вашингтоном уже досягнуто, повідомляє The Guardian. За словами турецького президента міністр закордонних справ Хакан Фідан і державний секретар США Ентоні Блінкен обговорили заявку Швеції на членство в НАТО минулого тижня в Нью-Йорку. Він також пов’язує майбутню інтеграцію Швеції до Альянсу з «відкриттям шляху» для вступу Туреччини до Європейського Союзу.
Водночас прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його парламент ратифікує заявку Швеції на вступ до НАТО, якщо представник Осло прибуде до Будапешту. Угорський прем’єр хоче, аби той особисто переконається, якою демократичною країною є Угорщина і як його уряд «поважає право», пише Bloomberg.
Нещодавно між Швецією та Угорщиною виник скандал через навчальне відео для школярів, яке розпочинається словами угорського опозиціонера Мартона Гуляша про те, що демократія в Угорщині повільно зникає з 2010 року — часу приходу Орбана до влади. Серед іншого також критикують ситуацію в угорській дипломатії, але причина блокування змінюється практично щотижня. Туреччина та Угорщина є останніми двома членами Альянсу, які ще не ратифікували заявку Швеції на приєднання до Організації Північноатлантичного договору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.