Головна
Україна
Політика
23:58, 25 Липня
Информатор UA

Интро

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що західні політики нібито використовують "неправильний підхід" до президента рф Володимира путіна. Як повідомляє Інформатор, про це Ердоган сказав в інтерв'ю TRT. За його словами,Захід отримає таку ж відповідь від путіна "Ми дивимося і на путіна, і на (президента України, - ред.) Зеленського як на друзів, а не ворогів. На додаток, підхід Заходу до пана путіна неправильний... Ви знаєте ставлення західних політиків до путіна. Так не личить політикам. Яке ставлення до нього проявиш, те й отримаєш", - заявив турецький президент. Раніше ми розповідали, що треба знати для розуміння політики Туреччинипід час війни України з росією. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ердоган дорікнув Заходу у "неправильному підході" до путіна

Читать на русском
Ердоган дорікнув Заходу у "неправильному підході" до путіна

За його словами, Захід отримає таку ж відповідь від путіна

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що західні політики нібито використовують "неправильний підхід" до президента рф Володимира путіна. 

Як повідомляє Інформатор, про це Ердоган сказав в інтерв'ю TRT

За його словами, Захід отримає таку ж відповідь від путіна

"Ми дивимося і на путіна, і на (президента України, - ред.) Зеленського як на друзів, а не ворогів. На додаток, підхід Заходу до пана путіна неправильний... Ви знаєте ставлення західних політиків до путіна. Так не личить політикам. Яке ставлення до нього проявиш, те й отримаєш", - заявив турецький президент.

Раніше ми розповідали, що треба знати для розуміння політики Туреччини під час війни України з росією. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.