Ель-Класіко та повернення Циганкова: огляд 11-го туру Ла Ліги

Жирона знову має у складі двох українців, а Беллінгем прибив Барселону

Джуд Беллінгем Барселона Реал
Джуд Беллінгем покарав Барселону, Віктор Циганков знову у справі. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Іспанії відіграли матчі 11-го туру. Для українських вболівальників є хороша новина: повернувся до гри півзахисник Жирони Віктор Циганков. Але головною подією туру став матч Барселона - Реал.

Інформатор підбиває підсумки 11-го туру Ла Ліги.

Жирона 1:0 Сельта

Для вболівальників Жирони цей матч позначився хорошою новиною: повернувся Віктор Циганков, який вийшов на поле на 79-й хвилині. На табло тривалий час горіли нулі, але на першій компенсованій хвилині до матчу господарям все ж вдалося відкрити рахунок: забив Еррера. Ця перемога дозволила Жироні втриматися в лідерах - команда посідає другу сходинку у таблиці.

Жирона - Сельта - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Еррера, 90+1.

Альмерія 1:2 Лас-Пальмас

Матч двох команд з нижньої частини таблиці не викликав багато інтересу, однак команди компенсували це результативною грою. Гості відкрили рахунок у середині першого тайму та тривалий час залишалися в ролі лідера. Господарям вдалося відігратися в середині другої половини гри. Здавалося б, нічия буде закономірним результатом, але на 90-й хвилині Каба приніс важливу перемогу островітянам, що підняло їх у турнірній таблиці аж на 10 місце.

Альмерія - Лас-Пальмас - 1:2 (0:1; 1:1)
Голи: 0:1, Ель-Хаддаді, 23; 1:1, Л.Рамазані, 73; 1:2, Каба, 90.

Барселона 1:2 Реал

Ель-класіко є найочікуванішим матчем кожного чемпіонату Іспанії. Навіть зараз, коли Реал відчуває деяку нестабільність, а у Барселони більша частина боєздатного складу перебуває у лазареті. Попри це каталонці йшли на перерву у разні лідера. Ще на 6-й хвилині Ілкай Гюндоган відкрив рахунок. Реал повноцінно розправив крила у другій половині матчу: своє слово взяв лідер команди Джуд Беллінгем. Спочатку він зрівняв рахунок фантастичним ударом здалеку, а у компенсований час вирвав перемогу для гостей, поціливши поміж ніг тер Штегену.

Барселона - Реал - 1:2 (1:0; 0:2)
Голи: 1:0, Гюндоган, 6; 1:1, Беллінгем, 69; 1:2, Беллінгем, 90+2.

Мальйорка 0:0 Хетафе

Для Мальйорки та Хетафе цей матч мав велике значення, оскільки обидві команди борються за виживання. Однак ідеальну можливість взяти 3 очки суперники змарнували: нульова нічия.

Кадіс 2:2 Севілья

Севілья, яка провалила початок сезону, нещодавно відібрала очки у Реалу. Це дозволило говорити про стриманий оптимізм щодо подальших результатів команди, але цього разу андалусійці втратили очки із Кадісом. Причому, ще не минуло 30 хвилин, як гості програвали із різницею в два м'ячі. Утім, ще до перерви Окампос відіграв одного м'яча, а у другому таймі Ракітіч зрівняв рахунок. На більші звитяги гравців Севільї не вистачило.

Кадіс - Севілья - 2:2 (2:1; 0:1)
Голи: 1:0, Кр.Рамос, 8; 2:0, Мачіс, 28; 2:1, Окампос, 37; 2:2, Ракітіч, 60.

Бетіс 2:1 Осасуна

Інший андалусійський клуб на своєму полі здолав Осасуну. Цей матч також міг закінчитися внічию: за 5 хвилин до кінця основного часу гості зрівняли рахунок. Але клас гравців нарешті приніс дивіденди Бетісу: Іско на третій компенсованій хвилині поцілив у ворота памплонців та приніс своїй команді три очки.

Бетіс - Осасуна - 2:1 (1:0; 1:1)
Голи: 1:0, Вілліан Жозе, 45; 1:1, Р.Гарсія, 85; 2:1, Іско, 90+3.

Райо Вальєкано 2:2 Реал Сосьєдад

Реал Сосьєдад, який цього сезону кинув виклик лідерам, втратив очки у матчі із міцним середняком Райо Вальєкано. Мумін вивів мадридців вперед через півгодини від початку матчу, але гості ще до перерви відігралися зусиллями Ойярсабаля. Всередині другого тайму він же реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. Але вивезти з Мадриду три очки баскам не судилося: Бебе на останній хвилині основного часу зрівняв рахунок та зберіг місце у топ-7 для своєї команди.

Райо Вальєкано - Реал Сосьєдад - 2:2 (1:1; 1:1)
Голи: 1:0, Мумін, 31; 1:1, Ойярсабаль, 41; 1:2, з пенальті, Ойярсабаль, 66; 2:2, Бебе, 90.

Атлетік Більбао 2:2 Валенсія

Українець Роман Яремчук вийшов на поле у складі Валенсії в матчі проти Атлетіка Більбао. Але за 12 хвилин на полі йому не вдалося проявити себе. Господарі вийшли вперед ще всередині першого тайму. "Кажани" перевернули гру догори дригом: за 6 хвилин команда забила два м'ячі та намагалася довести справу до переможного кінця. Однак Алекс Беренгер також на останніх хвилинах засмутив грузинського голкіпера Валенсії Мамардашвілі і приніс одне очко своїй команді.

Атлетік - Валенсія - 2:2 (1:0; 1:2)
Голи: 1:0, де Маркос, 32; 1:1, Фр.Перес, 62; 1:2, Дуро, 68; 2:2, А.Беренгер, 90.

Атлетіко 2:1 Алавес

Команда Дієго Сімеоне намагається не відставати від групи лідерів. Матч зі скромним Алавесом натякав на можливість легкої здобичі і в цілому, так і вийшло. Рікельме та Мората ще у першому таймі встановили комфортну перевагу мадридської команди. Алавес підтримав загальну тенденцію туру та забив на 90-й хвилині.

Атлетіко - Алавес - 2:1 (2:0; 0:1)
Голи: 1:0, Рікельме, 26; 2:0, Мората, 45; 2:1, Гевара, 90

Гранада 2:3 Вільярреал

Закривався тур матчем у понеділок. Мало хто чекав надрезультативної гри від Гранади та Вільярреалу, але ці команди видали на двох аж п'ять м'ячів! Зрештою, Вільярреал перервав серію з п'яти матчів без перемог. "Жовта Субмарина" ще у першому таймі забила три м'ячі і ледь не втратила свою перевагу, але зрештою, втримала переможний результат.

Гранада - Вільярреал - 2:3 (2:3; 0:0)
Голи: 0:1, Ж.Морено, 18; 0:2, з пенальті, Ж.Морено, 23; 0:3, Серлот, 28; 1:3, Р.Санчес, 29; 2:3, Узуні, 34.

Ель-Класіко та повернення Циганкова: огляд 11-го туру Ла Ліги 1