“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Перемогли представники Кривбаса та Чорноморця
В УПЛ підбили підсумки перших турів чемпіонату. Експерти та вболівальники шляхом голосування обрали найкращих у липні-серпні. Перемогли Іван Дібанго (Кривбас) та тренер Чорноморця Роман Григорчук.
На першому етапі футбольні експерти назвали претендентів в номінаціях найкращій гравець та найкращій тренер у матчах, які пройшли у липні та серпні сезону-2023/24, повідомляє сайт УПЛ. В результаті визначили по чотири представники у кожній категорії.
У голосуванні за топ-футболіста взяли участь Кирило Фесюн (Колос), Дмитро Криськів (Шахтар), Іван Дібанго (Кривбас) та Юрій Климчук (Рух). За звання топ-тренера боролись Віталій Пономарьов (Рух), Юрій Вернидуб (Кривбас), Патрік ван Леувен (Шахтар), Роман Григорчук (Чорноморець).
Серед вказаних претендентів вболівальники шляхом голосування обрали найкращих. Дібанго та Григорчук перемогли із суттєвим відривом.
Матчі сьомого туру УПЛ пройдуть з 15 по 18 вересня. У турнірній таблиці з 14-ма очками в активі лідирує Шахтар. Полісся та Кривбас розташувались на другому та третьому місцях. Чорноморець Романа Григорчука йде шостим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.