Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«На все те в житті, що не можу описати словами, я реагую піснями. «Ізюм» та «Усі в мені» — рефлексія на особисте знайомство зі злом, якого раніше не знала, і добром, яке йому протидіє. Пісню «Усі в мені» написала, коли почала втрачати героїв, яких встигла полюбити, і серце стало домом для їхнього безсмертя».
Російські пропагандисти стверджували, що українці не переживуть цю зиму
Росіяни приклали максимум зусиль, щоб занурити Україну в темряву, залишити без тепла, прогнозували нам економічний занепад та робили все, щоб посіяти паніку та розбрат між українцями. Для цього вони витратили шалені гроші не пропаганду та на ракети, якими весь час обстрілюють українські міста, зокрема енергетику.
Так, в кінці осені 2022 року російські пропагандистські видання писали, що Україна вже дійшла до «економічного дна», оскільки країна нічого не виробляє і залежить від імпорту з Європи.
"Запас міцності в енергетичному секторі настільки малий, що держава навряд чи зможе пережити зиму. Про це у розмові з «Вечірньою Москвою» заявив політолог та громадський діяч Сергій Марков", - йшлося в повідомленні.
За його словами, українська армія зазнає серйозних поразок, що ставить під сумнів її функціональність узимку та здатність протистояти зовнішнім атакам. Про те, що Україна не переживе зимового сезону і невдовзі перестане існувати як держава, заявляв віце-спікер парламенту Криму Володимир Бобков. За його словами, на Київ чекає колапс економіки та енергетики.
Нині всі російські наративи залишилися лише фантазіями та мріями окупантів. Країна-терорист справді мріяла і продовжує мріяти про економічне та військове знесилення України, їм вигідно бачити нас слабкими. Однак нічого не вийшло. Станом на 1 березня в Україні не вимикають світло, адже потужностей вистачає, щоб забезпечити всю країну електроенергією.
Щотижня Україна отримує нові пакети оборонної підтримки від Заходу та США. Українські військові проходять навчання за кордоном у кращих інструкторів країн НАТО. В Україну надходить сучасне озброєння - артилерія, важка броньована техніка і навіть далекобійна зброя.
Днями НБУ повідомив про зміцнення гривні. У січні-лютому готівковий курс долара був стабільно вище 40 грн/$, але в останній зимовий тиждень гривня почала міцнішати. Сьогодні в обмінниках долар можна купити дешевше 39 грн. Попри складну економічну ситуацію, тарифи на комунальні послуги в Україні залишилися на тому ж рівні, який був до війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.