Головна
Україна
Політика
20:20, 27 Червня
Информатор UA

Интро

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна закликає партнерів надати нашій державі сучасні системи ППО та визнати росію державою-спонсором тероризму після ударупо торговому центру в Кременчуку Полтавської області. Про це він сказав під час сьогоднішньої зустрічі з президенткою Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргаретою Седерфельт, передає Інформатор. "Росія має понести покарання за сьогоднішній ракетний удар по торговому центру в Кременчуку. Цивілізований світ, зокрема, має посилити санкції та визнати рф державою-спонсором тероризму. Для захисту цивільних українців ми знову звертаємося до всіх партнерів щодо можливості закрити небо над Україною створити відповідний захисний купол із сучасних систем протиповітряної оборони", - зазначив він. Нагадаємо, наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких девятеро у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває. Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Шмигаль про удар по ТЦ в Кременчуку: "Цивілізований світ має визнати рф державою-спонсором тероризму"

Читать на русском
Шмигаль про удар по ТЦ в Кременчуку: "Цивілізований світ має визнати рф державою-спонсором тероризму"

Росія має понести покарання, сказав він

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна закликає партнерів надати нашій державі сучасні системи ППО та визнати росію державою-спонсором тероризму після удару по торговому центру в Кременчуку Полтавської області. 

Про це він сказав під час сьогоднішньої зустрічі з президенткою Парламентської асамблеї ОБСЄ Маргаретою Седерфельт, передає Інформатор

"Росія має понести покарання за сьогоднішній ракетний удар по торговому центру в Кременчуку. Цивілізований світ, зокрема, має посилити санкції та визнати рф державою-спонсором тероризму. Для захисту цивільних українців ми знову звертаємося до всіх партнерів щодо можливості закрити небо над Україною — створити відповідний захисний купол із сучасних систем протиповітряної оборони", - зазначив він. 

Нагадаємо, наразі достеменно відомо про двох загиблих внаслідок російського удару. Ще 20 осіб травмовано, серед яких дев’ятеро – у важкому стані. Інформація про постраждалих буде уточнюватися, оскільки рятувальна операція триває.

Пожежа розповсюдилася на 10 300 квадратних метрів. До гасіння вже залучено 115 осіб та 20 одиниць техніки ДСНС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.