Дубль Волошина приніс Динамо перемогу над Металістом 1925

Кияни продовжують переможну ходу

За Металіст 1925 забили Владислав Дмитренко та Андрій Ременюк
Назар Волошин, Владислав Ванат та Максим Дячук відзначилися за Динамо

У четвер, 7 грудня, в рамках перенесеного 3-го туру УПЛ Динамо обіграло Металіст 1925. Кияни на чолі з Олександром Шовковським продовжили власну переможну серію.

Динамо вже за 20 хвилин зробило собі перевагу в два м'ячі зусиллями Назара Волошина. Нападник киян оформив дубль, забивши на 11-й та 22-й хвилинах.

На 30-й хвилині харків'яни змогли відіграти один м'яч - але вже за чотири хвилини Ванат відновив перевагу киян у два м'ячі. Зрештою наприкінці першого тайму Металіст 1925 втратив гравця - на 40-й хвилині Бичек зніс Буяльського, який прокинув м'яч повз нього на фланзі. Підсумок - пряма червона картка.

В другому таймі кияни продовжили грати першим номером. Але і Металіст 1925 навіть попри гру в меншості зміг організувати гол - Ременюк зміг скоротити розрив. Але на більше харків'ян не вистачило - і вже на фініші гри Максим Дячук встановив остаточний рахунок в матчі - перемогу Динамо з рахунком 4:2.

• Динамо - Металіст 1925 - 4:2 (3:1, 1:1)
    Голи: Волошин, 11, 22; Ванат, 34 - Дмитренко, 30; Ременюк, 72.
    Вилучення: Бичек, 41.

Турнірне становище

Завдяки цій перемозі Динамо майже наздогнало Шахтар. Кияни займають п'яте місце і відстають від "гірників" всього на 3 очки. При цьому в киян досі є три відкладених матчі, з урахуванням яких команда Олександра Шовковського "віртуально" лідирує в чемпіонаті.

При цьому Динамо минулого туру не грало - матч проти Миная скасували через масштабну повітряну тривогу та відсутність штучного освітлення.

В наступному турі Динамо зіграє проти Оболоні. І вже відомо, що на матчі буде працювати суддівська бригада на чолі з Віктором Копієвським.