Драма Ліверпуля та гол Мудрика: огляд 7-го туру АПЛ

Історичний тур для Михайла Мудрика, а Манчестер Юнайтед продовжує втрачати очки

Михайло Мудрик Челсі АПЛ
Минулий тур був знаковим для Михайла Мудрика, а Ліверпуль несподівано програв. Фото: Gettyimages.com

Цими вихідними Англійська Прем’єр-ліга вирішила додати нам родзинки, адже спостерігати за відривом Сіті на дистанції не так цікаво. Як підсумок - нагорі стало щільніше. Двоє українців серед аутсайдерів еліти не можуть зачепитися за очки, а МЮ… це МЮ.

Усе про новий тур АПЛ - в огляді Інформатора.

Астон Вілла 6:1 Брайтон

Відкривав тур розгром. Здавалося стабільний Брайтон раптово влетів генію Емері. Голи розділилися порівну на обидва тайми, хет-триком вистрілив Воткінс, а самі взяття воріт Астон Вілла розподілила впродовж всього ігрового часу. Забити бодай один гол зміг Фаті, але де Дзербі це не допомогло. Вперше за довгий час господарі забили лише один м’яч та за підсумком у таблиці пустили суперника вперед.

Астон Вілла - Брайтон 6:1 (3:0; 3:1)
Голи: Воткінс, 14, 21, 65; Еступіньян, 26 (аг); Ремзі, 85; Дуглас 90+7 - Фаті, 50

Вулвергемптон 2:1 Манчестер Сіті

Доречним буде одразу згадати і першу поразку чемпіона Англії. Манчестер Сіті раптово не зміг здолати одну з найгірших команд цього сезону. Почалося все з незграбного автоголу Родрі. Ударом зі штрафного у другому таймі Альварес зрівняв рахунок. Але що там казати, якщо статистично містяни знищили вовків, та господарі перемогли після єдиного удару у ствір від Хвана. Перша поразка Сіті цього сезону, яка підпускає на відстань однієї перемоги одразу 5 команд. Втішним для гостей буде те, що гол аргентинця вийшов дуже ефектним і точно претендуватиме на гол туру чи навіть сезону.

Вулвергемптон - Манчестер Сіті 2:1 (1:0; 1:1)
Голи: Діаш, 13 (аг); Хван 66 - Альварес, 58

Борнмут 0:4 Арсенал

А от інший претендент на чемпіонство познущався над Борнмутом. Арсенал забивав коли хотів та як хотів. Нарешті відзначився Гаверц, хоч і з пенальті. У компанії з Сака, Едегором та Вайтом, каноніри забили 4 сухі голи. Забарний провів черговий повний матч, але йому не вдалося завадити голам. До Сіті лише одне очко.

Борнмут - Арсенал 0:4 (0:2; 0:2)
Голи: Сака, 17; Едегор, 44 (п); Гаверц, 53 (п); Вайт, 90+3

Тоттенгем 2:1 Ліверпуль

Матч-драма. Тоттенгем продовжує бути неймовірним цього сезону - і в суботу нам було на що подивитися. Жахливим фолом починає гру (та завершує червоною) Джонс. Потім Ліверпуль забиває - але дуже сумнівний офсайд все скасовує. Зрештою Медісон та Рішарлісон розривають оборону гостей - забиває Сон. Але на перерву команди підуть за нічийного рахунку - в останню мить перед перервою забиває Гакпо. Другий тайм - це битва за життя, особливо коли мерсисайдці грали вже вдев’ятьох через видалення тепер Жоти. На 96-й хвилині сталося неймовірне: забиває Ліверпуль! Але.. у власні, чим дарує таку потрібну перемогу лондонцям. Цього сезону Тоттенгем - це любов.

Тоттенгем - Ліверпуль 2:1 (1:1; 1:0)
Голи: Сон, 36; Матіп, 90+6 - Гакпо, 45+4
Видалення: Джонс, 26; Жота, 69

Вест Гем 2:0 Шеффілд

Після шоку 0:8 від Ньюкаслу, Шеффілд приїхав у гості до Вест Гема. Молотки не були такими жорстокими ,але всі питання вирішили ще в першому таймі. Боуен та Соучек вчасно опинилися у потрібному місці та розібралися із захисниками. І хоча підопічні Моєса мали ще вдосталь моментів, двох голів їм вистачило, аби перемогти, зупинити падіння та знайти сили для битви із Ньюкаслом за зону єврокубків у наступному турі.

Вест Гем - Шеффілд 2:0 (2:0; 0:0)
Голи: Боуен, 24; Соучек, 37

Ньюкасл 2:0 Бернлі

До речі, про Ньюкасл. Свій матч проти Бернлі клуб виграв дуже легко. Спочатку статус головного асистента продовжив Тріпп’єр. Хоча в цьому випадку головна зірка Альмірон: класно витримав паузу та класно вдарив у дальню дев’ятку з лівої. У другому таймі Аль-Дахіль нащось вирішив у підкаті збивати Гордона просто в карному - пенальті реалізував Ісак. Здається, криза сорок, нарешті, завершилася. Це вже третя перемога поспіль і статистика голів (11:0) у них вражає. А от Бернлі лишається без перемог в АПЛ.

Ньюкасл - Бернлі 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Альмірон, 14; Ісак, 76

Евертон 1:2 Лутон

Натомість першу звитягу здобуває Лутон. Усі голи вмістилися в один тайм: гості за сім хвилин забили двічі після стандартів, на що Евертон відповів під перерву. У другому таймі обидві команди майже не створювали моменти - на тому й завершили. Захист Евертона від початку сезону дуже поганий і цього разу Миколенко своїй команді не допоміг, хоч і провів цілий матч. Перша перемога поставила Лутону нову задачу - виграти вдома. Для цього буде сьогоднішнє дербі за виживання саме проти Бернлі.

Евертон - Лутон 1:2 (1:2; 0:0)
Голи: Кальвер-Льюїн, 41 - Лок’єр, 24; Морріс, 31

Манчестер Юнайтед 0:1 Кристал Пелас

Манчестер цього туру - місто без перемог. До Сіті приєднався МЮ. Підопічні тен Хага забрали собі володіння, удари по воротах, перевагу на кутових, а Хойлунд майже забив у порожні. Та Кристал Пелас у цьому розіграші непередбачувані. Вони знайшли усього два моменти - і забили важливий та єдиний гол. У цьому випадку Онана не винний - м’яч на ногу (та під перекладину) дуже круто зловив Андерсен. Цей момент не зламав атакувальний настрій Юнайтед, та відповісти господарі більше нічим не змогли.

Манчестер Юнайтед - Кристал Пелас 0:1 (0:1; 0:0)
Голи: Андерсен, 25

Ноттінгем 1:1 Брентфорд

Звичайний матч середняків, де нічия - закономірне завершення. Хоча Брентфорд був ближчим до перемоги: саме бджоли атакували частіше і більше били. Ноттінгем забив на перших хвилинах, але гол скасували. На їх рахунку і видалення - Ніакате в другому таймі дуже необережно збив суперника. З цього штрафного гостям вдалося забити. Але господарі витратили лише 5 хвилин на відповідь - після подачі з флангу Домінгес ефектно перекинув головою воротаря.

Ноттінгем - Брентфорд 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: Домінгес, 65 - Норгорд, 58

Фулгем 0:2 Челсі

Мудрик! Мудрик! Нарешті українець зміг забити! Та ще й як! Ефектно прийняв закидання Колвілла та не менш вражаюче пробив голкіпера. За хвилину зміг відзначитися і Броха. Двох голів підопічним Почеттіно вистачило - і більше вони не забивали, хоча могли збільшити рахунок вдвічі. Лише друга перемога для Челсі цього сезону підняла їх одразу на 11-те місце.

Фулгем - Челсі 0:2 (0:2; 0:0)
Голи: Мудрик, 18; Броя, 19

Драма Ліверпуля та гол Мудрика: огляд 7-го туру АПЛ 1

Лідерство Сіті під питанням: Тоттенгем, Арсенал, Ліверпуль, Брайтон та навіть Астон Вілла знаходяться від містян усього в трьох очках. Тим часом МЮ падає на 10-ту сходинку, а Челсі наздоганяє манкуніанців. Борнмут, Бернлі та Шеффілд лишаються у підвалі та й досі без перемог.