Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У росії закручують гайки через шалені втрати у війні проти України. Так за неявку до військкомату у 100 разів зросте штраф, а призивати в армію будуть з 18 років
Через шалені втрати у війні проти України окупанти внесли зміни у законодавство щодо мобілізації. Уряд окупантів намагається будь-що збільшити кількість людей, які можуть служити в рядах Збройних сил.
Як повідомляють російські медіа, у рф в сто разів зросли штрафи за неявку у військкомат, а нижньою межею, з якої призиватимуть до лав армії ворога й надалі будуть 18 років.
Призовний вік строкової служби у росії становитиме з 18 до 30 років. Раніше нижню межу призовного віку пропонували підняти до 21 року, але голова комітету Держдуми з оборони рф Андрій Картаполов пояснив, що його залишили на колишньому рівні, бо, нібито, росіяни масово хочуть служити з 18 років.
Головна поправка, що верхня межа — 30 років. Нижню межу призовного віку вирішено залишити 18 років, бо дуже багато хлопців хоче піти служити саме у 18 років, — заявив голова оборонного комітету.
За словами Картаполова, нові норми про призовний вік не торкнуться осіннього призову 2023 року й діятимуть лише з 2024 року.
Комітет Держдуми рф також схвалив посилення відповідальності за неявку до військкомату. Максимальні штрафи за це пропонується підняти у сотню разів: з поточних 3 тисяч рублів до 50 тисяч.
Неповідомлення у військкомат про зміну місця проживання, роботи чи сімейного стану каратиметься штрафом до 20 тис. рублів.
Також на суму до 500 тис. рублів пропонується штрафувати юросіб за "ненадання сприяння організації оповіщення та явки" під час мобілізації.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що родичі окупантів масово отримують записки-попередження, у яких їх називають вбивцями.
Також Сили оборони мають успіхи на кількох напрямках, але росія стягує резерви.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.