Довбик голом та асистом допоміг Ромі здобути першу перемогу в Серії А

Рома виграла дебютний матч під керівництвом нового тренера Івана Юрича, "вовки" розгромили Удінезе на Стадіо Олімпіко

Артем Довбик Рома
Артем Довбик завойовує симпатії тіффозі. Фото: x.com/officialasroma

Рома здобула першу перемогу в чемпіонаті Італії лише в п'ятому турі. Римляне, у себе на полі, перемогли Удінезе з рахунком 3:0. Український легіонер Артем Довбик зробив вагомий внесок в успіх команди.

Огляд матчу Рома - Удінезе

Дебют Юрича вийшов дуже вдалим

Матч проти Удінезе став дебютним для нового тренера Роми Івана Юрича. Хорватський спеціаліст змінив на посту кумира тіффозі Даніеле Де Россі. І поки що, можна вважати, що ротація була виправданою.

Гра на Стадіо Олімпіко розпочалася з атак господарів без довгого розгойдування. Український легіонер діяв досить активно на вістрі атаки. І вдача посміхнулася йому вже на 19 хвилині матчу. Він вдало відгукнувся на точну розрізну передачу від Ель-Шаараві та втік від захисника гостей. Увірвашись на швидкості до карного майданчика, Довбик влучно пробив в дальній від воротаря кут воріт. Голкіпер Удінезе Окойе нічим не зміг допомогти своїй команді.

В другому таймі Рома продовжила тиск та збільшила перевагу на 49 хвилині. Гол з пенальті забив Дібала. А от Артем Довбик відзначився ще раз. На 70 хвилині він зробив точну передачу на Бальданці, який і встановив остаточний результат матчу - 3:0.

Преса побачила користь від Довбика

На післяматчевій пресконференції преса була налаштована дуже позитивно до нового тренера Роми Івана Юрича. Також перепали компліменти і на долю нашого легіонера. Італійські журналісти зазначили, що Довбик діяв дуже активно, був повністю сконцентрований на грі і грав помітну роль у пресингу.

"Ми діяли добре, дуже добре в першому таймі. На мою думку, у другому таймі ми почали трохи втрачати дистанцію час від часу. Ми могли б зробити ці речі трохи краще. Я думаю, що команда добре відреагувала на це...

Це був екологічно складний момент, особливо для деяких гравців старої гвардії... Крістанте і Пеллегріні зробили дуже значущі жести, ви чекали на них, а ми бачили їх особисто... Мені здалося, що хлопці дуже шкодували про звільнення Де Россі. Вони були дуже щирі зі мною, кажучи, що їм дуже шкода...

...Я дуже ціную, тому що іноді гравці приховують такі речі, натомість в них можна було побачити, що вони засмучені, що вони віддали все і що їм не вдалося зробити добре. Я думаю, що вони добре попрацювали... На емоційному рівні ці хлопці вибачилися за виправдання і хочуть віддати все для Роми", - Іван Юрич не зміг обійти стороною звільнення Де Россі, як повідомляє Tuttomercato.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв, що Дженоа показала фото Руслана Маліновського після операції. Наш легіонер зламав ногу в матчі проти Венеції. Також мир розповідали, що зрадник Анатолій Тимощук допомагає армії російських загарбників грошима.