Донецький «Шахтар» у Києві розгромив «Вольфсбург» та вийшов до 1/4 фіналу розіграшу Ліги Європи

Забивши три м'ячі, які так і залишилися без відповіді у кінцівці поєдинку, «Шахтар» продовжує свій шлях у Лізі Європи. Суперник української команди у 1/4 фіналу визначитися 6 серпня.

Зустріч відбулася на полі київського НСК «Олімпійський» за порожніх трибун. Про це повідомляє Інформатор.

У середу, 5 серпня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Ліги Європи, в якому донецький «Шахтар» приймав «Вольфсбург». Німецька команда трохи активніше розпочала зустріч, зробивши до 8-й хвилині 2 кутових, які особливої ??небезпеки воротам Пятова не несли. Під кінець 10-ї хвилини зустрічі гравцям «Шахтаря» вдалася контратака, яка завершилася ударом Маркоса Антоніо вище воріт. Через дві хвилини Патрік пробивав по воротах гостей, але воротар впорався з ударом бразильця. На 19-й хвилині Мораес в падінні проштовхнув м'яч у бік воріт, але захисники «Вольфсбурга» зуміли відвести загрозу. На 23-й хвилині небезпека виникла вже біля воріт української команди. Після прострілу з правого флангу відразу два гравця команди гостей опинилися біля воріт П'ятова, але на щастя відправити м'яч у ворота ніхто не зміг. На це «Шахтар» відповів ударом Марлоса в штангу. На 34-й хвилині Жуніор Мораес пробивав з відмінної позиції, але відкрити рахунок так і не вдалося.

Другий тайм «Шахтар» почав активніше, здійснив кілька атак, які, на жаль, не призвели до взяття воріт суперника. На 53-й хвилині матчу Тайсон обвідним ударом намагався вразити правий нижній кут воріт «Вольфсбурга», але м'яч пройшов поруч зі штангою. За порушення правил проти Мораеса арбітр пред'явив жовту картку гравцеві команди гостей Бруксу. На 59-й хвилині Кривцов збив суперника практично на лінії штрафного майданчика, заробивши жовту картку. Арнольд зі штрафного пробив сильно, але Пятов парирував удар. На 63-й хвилині Марлос вивів на удар Мораеса, але той пробив не сильно і воротар гостей Кастельс забрав м'яч у руки. Через дві хвилини гравець «Вольфсбурга» втік у відрив та був збитий Хочолавой. Арбітр матчу спочатку призначив пенальті, але після перегляду відео-повторів скасував своє рішення, так як фол був до штрафного майданчика. Хочолава ж отримав червону картку за фол останньої надії. З ударом суперника зі штрафного Пятов впорався. А вже на 70-й хвилині склади команд зрівнялися. Брукс вдарив Мораеса по ребрах, отримав другу жовту і відправився в роздягальню. А Шлагер отримав попередження за розмови з арбітром. Команди обмінювалися атаками, але до реально небезпечних моментів справа не доходила. На 89-й хвилині «Шахтар» забив перший м'яч у матчі. Мораес, точним ударом замкнув передачу з флангу. Вже через дві хвилини Солоіон подвоїв перевагу господарів, точно пробивши в дальній кут. А остаточно добив «Вольфсбург» Мораес. Бразилець обікрав захисника у центрі поля, вийшов один на один з воротарем та холоднокровно відправив м'яч у сітку. Перемога «гірників» 3: 0 і впевнений вихід в 1/4 фіналу розіграшу Ліги Європи сезону 2019/2020.

Матч 1/4 фіналу відбудеться 11 серпня на нейтральному полі в німецькому Гельзенкірхені. Суперник «Шахтаря» визначиться 6 серпня в матчі «Базель» - «Айнтрахт»

Раніше ми повідомляли про те, що матчі єврокубків розпочнуться з хвилини мовчання в пам'ять про жертв пандемії.