«Донбас» вийшов до фіналу розіграшу Української хокейної ліги

У фінальній серії УХЛ до чотирьох перемог «Донбас» зіграє з «Кременчуком»

У фінальній серії УХЛ до чотирьох перемог «Донбас» зіграє з «Кременчуком».

Про результат матчу півфінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор .

У суботу, 3 жовтня, відбувся шостий матч півфінальної серії розіграшу УХЛ між «Дніпром» та «Донбасом». У попередньому поєдинку «Донбас» впевнено обіграв «Дніпро» та вийшов вперед 3: 2 в серії до чотирьох перемог.

Поєдинок проходив в Херсоні, але гру активніше розпочали гості і на третій хвилині відкрили рахунок. Мілєхін в боротьбі на п'ятачку проштовхнув шайбу у ворота, а гравець «Дніпра» ключкою її викинув. Арбітри довго дивилися повтори, намагаючись визначити, перетнула шайба лінію воріт чи ні, і в підсумку все ж вказали на центр майданчика. Голкіпер «Дніпра» отримав розсічення, і його місце у воротах зайняв Петров.

В середині періоду «Дніпро» отримав більшість, але реалізувати її не зміг. А на 14-й хвилині Костиков обіграв захисника, і кидком з середньої дистанції подвоїв перевагу «Донбасу». За дві хвилини до кінця першого відрізка матчу гравці вибили захисне скло, і арбітри вирішили відправити команди на перерву, а час, що залишився дограти після паузи.

На початку другого періоду «Донбас» не реалізував вихід один на один, а «Дніпро» розрив в рахунку скоротив. На 26-й хвилині матчу воротар «Донбасу» Трифонов не впорався з кидком Олексія Янишевського з середньої дистанції. Господарі отримали чисельну перевагу 5 на 3, але реалізувати її не змогли.

Третій період розпочався з подвійної більшості для «Донбасу», яку гравці команди гостей не змогли реалізувати, як і їхні суперники раніше. На 46-й хвилині Целогородцев намагався з за воріт закинути шайбу, але воротар «Донбасу» його задумку викрив, та небезпеку усунув. На 50-й хвилині Трифонов впорався з потужним кидком Макарова. За 2 хвилини до кінця періоду «Дніпро» замінив воротаря на шостого польового гравця. «Донбас» заробив вилучення, а «Дніпро» продовжив гру з порожніми воротами, за що і поплатився. Гравці «Донбасу» виграли вкидання в середній зоні і Пангелов-Юлдашев відправив шайбу у порожні ворота.

• «Дніпро» - «Донбас» 1: 3 (0: 2, 1: 0, 0: 1)(рахуноку серії 2:4).

«Донбас» переміг «Дніпро» і тепер у фіналі зіграє з «Кременчуком». Інформатор буде стежити за ходом фінальної серії і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про результати жеребкування групових раундів Ліги чемпіонів та Ліги Європи .