«Донбас» в Києві обіграв «Сокіл» і тепер перебуває за крок від чемпіонства

«Донбас» повів у фінальній серії 3: 0.

Дві пропущені на початку гри шайби зламали план «Сокола» на матч. Тепер для завоювання золотих медалей «Донбасу» достатньо однієї перемоги.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 21 квітня, відбувся третій матч фінальної серії плей-офф до чотирьох перемог між «Соколом» та «Донбасом». Поєдинок проходив на арені АТЕК у Києві. «Донбас» виграв обидва домашні поєдинки і вів в серії 2: 0.

Гості вийшли вперед на 4-й хвилині. Кожевников кинув у верхній кут, а закритий гравцями воротар «Сокола» Кубрицький побачив шайбу вже в воротах. Через півтори хвилини Пересунько отримав передачу з-за воріт і точним кидком подвоїв перевагу «Донбасу». «Сокіл» на 9-й хвилині відіграв одну шайбу. Курбатов кинув, шайба стрибнула з льоду і влетіла в дальній кут воріт «Донбасу».

На 23-й хвилині Кубрицький виручив «Сокіл», відбивши кидок Бірюкова. Через 10 хвилин Рубан виявився перед воротами «Донбасу», але переграти Трифонова не зумів. На 36-й хвилині гості закинули втретє. Отримавши передачу від Ляльки, Пересунько потужним кидком зробив рахунок 1: 3.

У третьому періоді картина гри практично не змінилася. «Донбас» більше контролював шайбу, не дозволяючи суперникові заволодіти ініціативою. У свою чергу гравці «Сокола» намагалися використовувати будь-яку можливість для атаки. Однак попереду у киян мало що виходило, і нападники «Сокола» рідко турбували Трифонова. Фінальний штурм «Сокіл» так і не організував. Тепер киянам нікуди відступати, адже наступна поразка поставить хрест на чемпіонських амбіціях команди.

• «Сокіл» - «Донбас» 1: 3 (1: 2, 0: 1, 0: 0), рахунок в серії 0: 3.

23-го квітня команди проведуть ще один поєдинок в столиці України, і якщо «Сокіл» здобуде перемогу, то серія повернеться до Дружківки. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 22-го туру УПЛ а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» у другому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.