«Донбас» і «Сокіл» здобули перемоги в матчах другого туру Української хокейної ліги

«Білий Барс» зазнав другої розгромної поразки поспіль.

«Донбас» не мав проблем у матчі з «Білим Барсом», закинувши в ворота суперника 12 шайб. «Сокіл» тільки в третьому періоді зміг зломити опір «Маріуполя».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У понеділок, 20 вересня, відбулися два матчі другого туру УХЛ.

У першому матчі дня зустрілися «Донбас» і «Білий Барс». Поєдинок проходив в Краматорську. Команди вийшли на лід в таких складах:

Донбас: Воріс (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Григор'єв - Желдак, Смерек - Жульдіков, Ігнатенко; Медведєв - Туркін (А) - Лялька (А), Коренчук - Буценко - Садовиков, Морозов - Захаров (К) - Пересунько, Разумов - Кривошапкин - Даниленко.

Білий Барс:  Сулима (Полгороднік); Кисельов - Гребеник (А), Грицюк - Дахнівський, Ядловський (А) - Собко, Будько - Козловський; Бородай - Собченко - Куцевич (К), Попережай - Брага - Тищенко, Качан - Удовиченко - Койда, Трошкін - Баглай.

«Донбас» відкрив рахунок вже на 40-й секунді. Смерек кинув від синьої лінії, і шайба звезення частокіл ніг гравців влетіла в сітку. Через хвилину господарі вдруге запалили червоне світло за воротами «Білого Барса». Медведєв, випередивши захисників, зіграв на добиванні після кидка Смерека.

На 5-й хвилині штраф заробили одразу два гравця «Донбасу». «Білий Барс» протягом двох хвилин грав 5 на 3. За сім секунд до виходу оштрафованих гравців Дахнівський кидком в праву дев'ятку скоротив різницю в рахунку.

На 13-й хвилині Лялька кидком з п'ятачка повернув «Донбасу» перевагу у дві шайби. А через три хвилини господарі впіймали суперника на контратаці, і Разумов кидком під щитком голкіпера зробив рахунок 4: 1.

«Білий Барс» провів заміну воротаря. Однак і Полгороднік недовго залишався «сухим». На 19-й хвилині Медведєв підставив ключку під кидок Смерека та оформив дубль.

На 24-й хвилині Морозов випередив захисника і переправив шайбу у ворота, реалізовано перший більшість «Донбасу» в матчі. Господарі продовжували атакувати, не зупиняючись на досягнутому. Через дві хвилини Буценко красиво обіграв воротаря «Білого Барса» і переправив шайбу у сітку.

На 30-й хвилині Желдак не став віддавати передачу партнеру, сам пройшов до воріт і точно кинув під поперечину. А за хвилину до другої перерви Коренчук закинув дев'яту шайбу в ворота гостей.

Наприкінці першої хвилини третього періоду «Донбас», граючи в меншості, завершив контратаку голом Пангелова-Юлдашева. Господарі знову заробили вилучення і знову закинули в меншості. На цей раз Разумов реалізував вихід один на один.

На 45-й хвилині Туркін кидком в праву дев'ятку знову засмутив суперника. Надалі «Донбас» втратив ще кілька можливостей закинути. Однак останнє слово залишив за собою «Білий Барс». Козловський на 59-й хвилині реалізував більшість.

У Маріуполі однойменний хокейний клуб приймав столичний «Сокіл». Склади команд:

Маріуполь:  Коровай (Дуве); Алексєєв - Кудряшов, Лисенко - Декало, Матусевич - Зуєв, Герцик - Янішевський; Калейніковас - Кудрін - Щербатов (А), Горище - Лизін - Казаковцев (А), Благой - Ружников - Бабинець (К), Мілёхін - Луговий - Костиков.

Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Хайрулли - Мажуга, Рибалко - Лєтов, Алексєєв (А) - Сисак, Сушков; Елисеенко - Німенко (К) - Міхнов (А), Рубан - Смирнов - Павленко, Панченко - Тихомиров - Давидов, Гончаренко - Симчук - Коржілецькій.

Гості могли відкрити рахунок на 5-й хвилині матчу, але голкіпер «Маріуполя» впорався з підступним кидком Коржілецкого з-під захисника. Господарі відповіли не менш небезпечно. Горище виявився перед вільним кутом воріт «Сокола», проте не потрапив в створ. Гравці вели боротьбу на кожній ділянці майданчика, намагаючись ні в чому не поступатися супернику. За кілька секунд до перерви чергове таке єдиноборство завершилося обопільним штрафом для Кудріна і Німенко.

Другий період також не порадував уболівальників закинутими шайбами, хоча можливості відкрити рахунок були у обох команд. Надійно грали голкіпери, та й точність в завершальній стадії атак частенько підводила гравців. А ось в чому не відмовиш командам, так це в зарядженості на боротьбу і бажанні здобути перемогу.

На 45-й хвилині «Сокіл» отримав чисельну перевагу і через 16 секунд відкрив рахунок. Міхнов, зігравши на добиванні, відправив шайбу під перекладину воріт «Маріуполя». Гості могли реалізувати і наступне більшість, але тут у всій красі проявив себе воротар «Маріуполя» Коровай, взявши здавалося б «мертвий» кидок.

На 57-й хвилині тренер «Маріуполя» взяв тайм-аут і при грі в форматі 4 на 4 зняв воротаря. У цій ситуації вже Оганджаняну довелося викластися на повну, щоб зберегти свої ворота в недоторканності.

«Маріуполь» продовжував грати без воротаря. За кілька секунд до кінця третього періоду Елисеенко вбіг від захисників і відправив шайбу у порожні ворота.

• «Донбас» - «Білий Барс» 12: 2 (5: 1; 4: 0; 3: 1);
  • «Маріуполь» - «Сокіл» 0: 2 (0: 0, 0: 0, 0: 2).

Наступний матч Української хокейної ліги відбудуться 21 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання збірної України срібних медалей на чемпіонаті Європи U-17 з баскетболу 3х3, про Під час матчів 8-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги .