Головна
Україна
21:02, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Місцеві жителі не готові так просто приймати владу прокремлівських зрадників України. Про загибель колаборанта повідомили в рашистських псевдоЗМІ, оскільки приховати цей факт їм не вдалося, передає Інформатор. У лікарні в Новій Каховці помер так званий заступник начальника ВЦА міста. У цій частині Херсонської області останнім часом доволі часто вибухають ворожі склади з боєприпасами, позиції військових, та й колаборанти та окупанти почали від замахів чи погроз. Віталій Гур не став виключенням, але йому не пощастило обмежитися переляком. Про смерть зрадника вже оголосили різного роду ставленики окупантів, як заступниця голови ВЦА Херсонської області Катерина Губарєва, чи глава адміністрації Каховського району Володимир Леонтьєв у коментарі для складу сміття під назвою риа новости Колаборант Гура. Джерело - Facebook На колаборанта напали в суботу, біля його будинку. Так зване у вигаданій районній адміністрації каже, що невідомі декілька разів вистрілили в Гуру. Попередньо, зробили це з пістолета Макарова, бо на місці знайшли гільзи від нього. Спочатку повідомлялося, що він вижив, але знаходиться у тяжкому стані в лікарні. Проте, він таки відправився до пекла. Гарний привід для інших колаборантів замислитися над тим, чи варте воно того. Нагадаємо, що в Україні з'явилася нова державна відзнака "За оборону": як вона виглядає. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Доля зрадників: у Новій Каховці від поранень помер місцевий «заступник» гауляйтера міста

Читать на русском
Доля зрадників: у Новій Каховці від поранень помер місцевий «заступник» гауляйтера міста

Невідомі фактично розстріляли його на вулиці

Місцеві жителі не готові так просто приймати владу прокремлівських зрадників України.

Про загибель колаборанта повідомили в рашистських псевдоЗМІ, оскільки приховати цей факт їм не вдалося, – передає Інформатор.

У лікарні в Новій Каховці помер так званий «заступник начальника ВЦА» міста. У цій частині Херсонської області останнім часом доволі часто вибухають ворожі склади з боєприпасами, позиції військових, та й колаборанти та окупанти почали «страждати» від замахів чи погроз. Віталій Гур не став виключенням, але йому не пощастило обмежитися переляком. 

Про смерть зрадника вже оголосили різного роду ставленики окупантів, як «заступниця голови ВЦА Херсонської області» Катерина Губарєва, чи «глава адміністрації Каховського району» Володимир Леонтьєв у коментарі для складу сміття під назвою «риа новости». 

Колаборант Гура. Джерело - Facebook


На колаборанта напали в суботу, біля його будинку. Так зване «джерело» “риа” у вигаданій «районній адміністрації» каже, що невідомі декілька разів вистрілили в Гуру. Попередньо, зробили це з пістолета Макарова, бо на місці знайшли гільзи від нього. Спочатку повідомлялося, що він вижив, але знаходиться у тяжкому стані в лікарні. Проте, він таки відправився до пекла. Гарний привід для інших колаборантів замислитися над тим, чи варте воно того. 

Нагадаємо, що в Україні з'явилася нова державна відзнака "За оборону": як вона виглядає.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.