Головна
Україна
14:45, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленськиий підписав указ про встановлення нової відзнаки "За оборону України". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідний указ. "Відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4 і 12 Закону України "Про державні нагороди України"Установити відзнаку Президента України "За оборону України", - йдеться в указі. Нею будуть нагороджувати не лише військовослужбовців, а й співробітників силових відомств, прокурорів, поліцейських, членів добровольчих формувань територіальних громад, службовців низки відомств, зокрема ДБР, НАБУ і Держмитниці, які брали безпосередню участь в обороні України у зв'язку з широкомасштабною збройною агресією РФ. Також відзнаку отримають волонтери та іноземці. Також, згідно з указом, нею нагороджуються співробітники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також співробітники підприємств, залучених до здійснення заходів оборони, які зробили значний особистий внесок у зміцнення оборони України.На відзнаці у формі медалі буде зображено герб України на тлі хреста, утвореного чотирма схрещеними мечами. На зворотному боці напис у три рядки: "За оборону України". Джерело: ГУР Джерело: Офіс президента України Джерело: Офіс президента України Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні з'явилася нова державна відзнака "За оборону": як вона виглядає

Читать на русском
В Україні з'явилася нова державна відзнака "За оборону": як вона виглядає

Її можуть отримати військові, чиновники і волонтери

Президент України Володимир Зеленськиий підписав указ про встановлення нової відзнаки – "За оборону України".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідний указ.

"Відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4 і 12 Закону України "Про державні нагороди України" постановляю: Установити відзнаку Президента України "За оборону України", - йдеться в указі. 

Нею будуть нагороджувати не лише військовослужбовців, а й співробітників силових відомств, прокурорів, поліцейських, членів добровольчих формувань територіальних громад, службовців низки відомств, зокрема ДБР, НАБУ і Держмитниці, які брали безпосередню участь в обороні України у зв'язку з широкомасштабною збройною агресією РФ. Також відзнаку отримають волонтери та іноземці.

Також, згідно з указом, нею нагороджуються співробітники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також співробітники підприємств, залучених до здійснення заходів оборони, які зробили значний особистий внесок у зміцнення оборони України. На відзнаці у формі медалі буде зображено герб України на тлі хреста, утвореного чотирма схрещеними мечами. На зворотному боці – напис у три рядки: "За оборону України".

Джерело: ГУР

 

Джерело: Офіс президента України

 

Джерело: Офіс президента України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.