Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Стало відомо, як змінився курс валют в Україні станом на 2 жовтня
Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 2 жовтня. Згідно з даними регулятора, американський долар залишається зафіксованим. Проте європейська валюта почала місяць з раптового подорожчання.
Такі дані з'явилися на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що американський долар становить 36,57 гривні. Цей показник утримується ще з липня минулого року. Проте європейська валюта знову "стрибнула": станом на 2 жовтня курс встановить 38,74 гривні. Це на 19 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.
Курс валют на 2 жовтня:
Водночас варто зазначити, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 2 жовтня купівля долара США відбувається в середньому за курсом 37,94 гривні, а продаж — 38,10 гривні. Купівля євро в середньому відбувається за курсом 40,45 гривні, а продаж — 40,70 гривні.
На думку економіста Володимира Дубровського, в жовтні вартість валюти в пунктах обміну не буде сильно коливатися. За словами експерта, Національний банк України має всі можливі інструменти, щоб утримувати стабільну ситуацію на ринку. Зараз гривня, підкреслив економіст, входить у нормальні межі. Аналітик вважає, що немає вагомих причин для прискорення або різкого уповільнення національної валюти. Він також додав, що завдяки грошовій допомозі західних партнерів резерви під контролем, а валюта регулярно надходить до України.
Економіст Олег Пендзин також зазначив, що до кінця осені варто заробляти на короткотермінових гривневих депозитах. Експерт пояснив це тим, що немає причин для девальвації гривні вище 39 гривень за долар у купівлі.
"Куплені зараз долари або євро лежатимуть до кінця року мертвим вантажем "під ковдрою", а кожна тисяча гривень на депозиті принесе прибуток щонайменше у 10 гривень за місяць", - розповів економіст.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.