"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Стало відомо, як змінився курс валют в Україні станом на 2 жовтня
Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 2 жовтня. Згідно з даними регулятора, американський долар залишається зафіксованим. Проте європейська валюта почала місяць з раптового подорожчання.
Такі дані з'явилися на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що американський долар становить 36,57 гривні. Цей показник утримується ще з липня минулого року. Проте європейська валюта знову "стрибнула": станом на 2 жовтня курс встановить 38,74 гривні. Це на 19 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.
Курс валют на 2 жовтня:
Водночас варто зазначити, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 2 жовтня купівля долара США відбувається в середньому за курсом 37,94 гривні, а продаж — 38,10 гривні. Купівля євро в середньому відбувається за курсом 40,45 гривні, а продаж — 40,70 гривні.
На думку економіста Володимира Дубровського, в жовтні вартість валюти в пунктах обміну не буде сильно коливатися. За словами експерта, Національний банк України має всі можливі інструменти, щоб утримувати стабільну ситуацію на ринку. Зараз гривня, підкреслив економіст, входить у нормальні межі. Аналітик вважає, що немає вагомих причин для прискорення або різкого уповільнення національної валюти. Він також додав, що завдяки грошовій допомозі західних партнерів резерви під контролем, а валюта регулярно надходить до України.
Економіст Олег Пендзин також зазначив, що до кінця осені варто заробляти на короткотермінових гривневих депозитах. Експерт пояснив це тим, що немає причин для девальвації гривні вище 39 гривень за долар у купівлі.
"Куплені зараз долари або євро лежатимуть до кінця року мертвим вантажем "під ковдрою", а кожна тисяча гривень на депозиті принесе прибуток щонайменше у 10 гривень за місяць", - розповів економіст.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.