Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Український фільм "Будинок зі скалок" теж був в номінації "найкращий документальний фільм"
На щорічній церемонії нагородження премії "Оскар" нагороду за найкращий документальний фільм вручили стрічці "Навальний". Фільм - про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального у 2020 році, там також згадана історія його затримання. Реакція українців не заставила довго чекати, зокрема, цю подію назвали "документальним бутербродом" та заявили, що в США все ще шукають "хороших росіян".
Друзі, мені дуже шкода, що ми не змогли принести Оскар Україні. Ми дуже хотіли подарувати маленьку радість українцям в ці важкі часи. Ми дуже вірили в це і боролись до останнього. Ми мали виграти не тому, що ми з України, а тому,. що фільм глибокий, цінний і талановито знятий данським режисером Сімоном Леренгом Вілмонтом і зроблений крутою командою. Але сьогоднішній вечір ще раз довів, що російська пропаганда дуже добре діє і вміє розкручувати псевдо героїв там, де героїв нема. А значить у нас ще багато роботи... За останні 10 днів тут в США ми всюди де могли говорили про російські злочини, про російську війну проти України, і про російські фейки. Наша мета була через фільм "Будинок зі скалок" привернути якомога більше уваги до України. І дві чудові наші героїні з тимчасово окупованого росією Лисичанську усюди були з нами. Нас усюди вітали, підтримували, обіймали і розпитували все про все про Україну. Американці дійсно дуже і дуже переживають за Україну. Ми українці, ми не ображаємось. Ми боремось", - відреагував на оскари для росіян сценарист українського фільму "Будинок зі скалок", стрічка теж була в номінації "найкращий документальний фільм".
Американська кіноакадемія відмовила Володимиру Зеленському у виступі на церемонії “Оскар-95”. Вже другий рік поспіль кіноакадемія не погоджується дати слово Президентові України, тільки на цей раз навіть не пояснила причини. Про це повідомляє видання Variety, посилаючись на свої джерела. Зазначається, що до Американської кіноакадемії звернувся представник режисера Аарона Кауфмана, який разом із Шоном Пенном зняв документальний фільм про повномасштабну війну росії проти України, але отримав відмову. Організатори Оскара своє рішення коментувати відмовилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.