Окрім дощів очікується і різке похолодання, подекуди до нічних заморозків
В Україні 7 квітня погоду зумовлюватиме північний атмосферний фронт. За даними синоптиків, принесе його циклон зі Скандинавії, який переміщається у східному напрямку. Він принесе дощі і суттєве зниження температури. Рвучкий вітер посилюватиме відчуття холоду. Атмосферний тиск – 742 мм.рт.ст. Вологість повітря 67%. Про це повідомляє Укргідрометцентр.
У західних областях прогнозуються пориви вітру до 15-20 м/с. Оголошено І рівень небезпечності, жовтий. Вночі у західних, північних, більшості центральних областей України на поверхні ґрунту заморозки 0-3°С. На Закарпатті, в Чернігівській, Сумській, Полтавській та у Харківській областях заморозки в повітрі 0-3°С. Оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий. Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств і руху транспорту. Заморозки завдаватимуть шкоди ранньоквітучим плодовим деревам.

Космічна погода наразі не викликає жодних збурень на Землі. Тому магнітні бурі прогнозуються з К-індексом 2,7 (зелений рівень). Вони не впливають на самопочуття людей. Але метеозалежним не варто прибирати таблетки у дальню шухляду, бо стан може погіршитись через різку зміну погоди.

Температура повітря у більшості областей України прогнозується вночі +1+6°С, а на південному сході країни до +9°С. В західних, північних та більшості центральних областей вночі заморозки 0-3°С. Вдень повітря прогріється до +4+9°С, у південній частині +8+13°С. У Києві вночі +3+5°С, а вдень +6+8°С.
Метеорологиня Наталка Діденко відмітила, що Україну сьогодні-завтра перетинатиме холодний атмосферний фронт, який принесе опади та зниження температури повітря. Найтепліше буде на півдні та сході. Дощі пройдуть по всій території країни, також очікуються нічні заморозки. Середа принесе ще більше похолодання, вночі подекуди навіть можливий мокрий сніг.
"Кому кокетувати у легких курточках, плащиках і без шапок не варто - обов'язково одягніться тепліше, щось із каптуром і шапку хоча б у сумку. Звісно, особлива увага до рідних слабких місць власного організму - можливе загострення серцево-судинних недуг, головний біль, капризи артеріального тиску, сонливість тощо. Адже не якась конкретна погода недружньо впливає на самопочуття, а саме різка зміна погоди. Словом, йде похолодання, прийде і потепління, орієнтовно з 14-15 квітня", – додала синоптикиня.

