Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За його словами, це \"робоча поїздка\"
Екс-президент Молдови Ігор Додон поїхав до Москви відразу після інавгурації Майї Санду, яка замінила його на цій посаді. Додон офіційно був на посту глави держави до 24 грудня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook Додона.
Він назвав поїздку "робочим візитом". За словами Додона, в Москві він був разом зі спікером парламенту Зінаїдою Гречаний, віцеспікером парламенту, башканом гагаузької автономії і мером Кишинева.
Він зустрічався з заступником глави адміністрації Путіна Дмитром Козаком для обговорення "стратегічного партнерства" між Молдовою і Росією і регіонального співробітництва; також - з главою Держдуми Федеральних зборів РФ В'ячеславом Володіним.
Також була зустріч з лідером партії "Справедлива Росія". З ним говорили про "перспективи співпраці" з Партією соціалістів Додона і про можливість поставок в Молдову російської вакцини від COVID-19.
Нагадаємо, другий тур президентських виборів в Молдові пройшов 15 листопада. Санду набрала 57,75%,а президент Молдови 2016-2020 років Ігор Додон - 42,25% голосів. 20 листопада Центральний виборчий комітет затвердив результати другого туру, згідно з якими Санду стала переможницею. Тоді Додон оскаржив ці результати, але 10 грудня Конституційний суд Молдови остаточно затвердив перемогу Майї Санду.
Також Інформатор писав, що Санду звернулася в своїй інавгураційній промові до представників нацменшин у своїй країні на чотирьох мовах. Вона пообіцяла захист їх прав російською, українською, гагаузькою та болгарською мовами.