«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У Мінціфри поділилися подробицями про запуск нової функції
Вже у травні додаток "Дія" отримає нову функцію - можливість створення статичного QR-коду. За ним можна передати копію документу.
Про це розповів на телеканалі "Україна 24" керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифровий трансформації Мстислав Банік, передає Інформатор .
"Ця технологія буде доступна для всіх тих установ і місць, в яких немає можливості налагодити технічну інтеграцію, як це, наприклад, працює в банках - зчитувати QR-код або штрих-код для перевірки документів. Тобто будь-який дрібний бізнес, невеликий магазин або служба, хто має право взяти копію документу, - він друкує у себе єдиний QR-код, і цей код є запитом. Люди відкривають "Дію", там зверху є сканер, наводять і отримують відразу оповіщення, що, наприклад, цей готель або установа запитує копію документів, і можна відправити відразу на е-мейл", - заявив Баник.
Він навів приклади, де можна використовувати нову технологію:
"Що в нас наразі є на таких підключених? Поперше це ЦНАП (центри надання адміністративних послуг - ред.), в них є велика ініціатива використовувати саме такі підключення, оскільки вони використовують різноманітні системи , і їм зручніше саме таким чином отримувати документи громадян. Також прибудинкові території, туристичні компанії,університети (де потрібно надавати документи для вступу) ", - зазначив Баник.
Нагадаємо, в порталі «Дія» вже доступно більше 50 послуг.Крім того, парламент прирівняв документи в «Дії» до паперових.