Головна
Україна
21:29, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Балкер FULMAR S прибув до нашого порту для завантаження грузу. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, передає Інформатор. Судно дісталося до нашого порту в рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та різних продуктів харчування з наших портів. Ми уже можемо констатувати факт, що завдяки зусиллям Президента України, ЗСУ, Міністерства інфраструктури та наших партнерів ООН та Туреччини зерновий коридор запрацював у двох напрямках на вихід і на вхід до портів України. Ця подія матиме не одноразовий, а показовий і довгостроковий ефект. Перш за все, це має стати своєрідним сигналом для ринку, що зерновий коридор це дійсно безпечна та вигідна можливість. Це означає, що суда інших країн можуть знову повернутися в українські порти. Водночас Україна зробить все, що потрібно, аби наші порти змогли приймати більше суден, ніж зараз. Уже за два тижні заплановано вийти на рівень 3-5 суден на добу. Метою України є вихід на показник місячного обігу перевалки в портах Великої Одеси в 3 млн тонн сільськогосподарської продукції. Усьому цьому передувало те, що в Стамбулі за пропозиції Організації Обєднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів , та . Наразі вже відправлено чотири судна з нашою кукурудзою. Вони везуть понад 80 тисяч тонн кукурудзи. Перше з них, RAZONI, має прибути до порту Триполі в Лівані вже 7 серпня. Нагадаємо, що у Берліні заборонили виставку підбитих в Україні російських танків. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

До України вперше з початку вторгнення рф прибуло судно під завантаження зерна та їжі для експорту

Читать на русском
До України вперше з початку вторгнення рф прибуло судно під завантаження зерна та їжі для експорту

Рашисти не зможуть завадити нам повертатися до життя

Балкер FULMAR S прибув до нашого порту для завантаження грузу. 

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, – передає Інформатор.

Судно дісталося до нашого порту в рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та різних продуктів харчування з наших портів. 

«Ми уже можемо констатувати факт, що завдяки зусиллям Президента України, ЗСУ, Міністерства інфраструктури та наших партнерів – ООН та Туреччини – «зерновий коридор» запрацював у двох напрямках – на вихід і на вхід до портів України. 

Ця подія матиме не одноразовий, а показовий і довгостроковий ефект. Перш за все, це має стати своєрідним сигналом для ринку, що «зерновий коридор» – це дійсно безпечна та вигідна можливість. Це означає, що суда інших країн можуть знову повернутися в українські порти. 

Водночас Україна зробить все, що потрібно, аби наші порти змогли приймати більше суден, ніж зараз. Уже за два тижні заплановано вийти на рівень 3-5 суден на добу. Метою України є вихід на показник місячного обігу перевалки в портах Великої Одеси в 3 млн тонн сільськогосподарської продукції. 

Усьому цьому передувало те, що в Стамбулі за пропозиції Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». Наразі вже відправлено чотири судна з нашою кукурудзою. Вони везуть понад 80 тисяч тонн кукурудзи. Перше з них, RAZONI, має прибути до порту Триполі в Лівані вже 7 серпня. 

Нагадаємо, що у Берліні заборонили виставку підбитих в Україні російських танків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.