До Донецька завезли крадене в Маріуполі обладнання для анестезії

Обладнання придбав Маріуполь у 2021 році за декілька мільйонів гривень

До Донецька завезли крадене в Маріуполі обладнання для анестезії

До Донецька у хірургічне відділення клініки Калініна завезли обладнання, яке викрали у маріупольській лікарні №1.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.

Обладнання для анестезії є унікальним. Його придбав Маріуполь у 2021 році за декілька мільйонів гривень. При тому, що унікальний "подарунок" донецькій клініці обернули у подарункову обгортку "єдиної росії".

Нагадаємо, окупанти посилюють свої угруповання у двох районах Запорізької області. Крім того, Україна потребує зразків озброєння, яке дозволить вражати супротивника на великій відстані.

Також Інформатор писав, що рашисти за допомогою гранат «зачищають» підвали, де від обстрілів ховаються мирні жителі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити